«

»

Když jste jako slon v porcelánu, na výstavu drahých předmětů raději ani nelezte

Foto: pixabay

Pořádně pojistit by se měl každý před návštěvou výstavy s předměty za miliony, pokud má tendence chovat se jako slon v porcelánu. Jste-li neopatrní, nemotorní nebo zkrátka jen máte smůlu jako prase, těmto akcím se buď vyhněte obloukem, nebo mějte v záloze výhru ve Šťastných 10. Své o tom ví žena, která se rozhodla strávit pár chvilek na výstavě luxusního umění, která se uskutečnila v Miami. Odpoledne ji přišlo hodně draho, když svou neopatrností převrhla jednu ze sošek umělce Jeffa Koonse v hodnotě 42 tisíc dolarů (přes 930 tisíc korun).

Schytala to soška modrého balónkovitého psa

Výherní výsledky Šťastných 10 lze použít efektivněji, než jimi zaplatit milionovou škodu,  kterou jste svou neopatrností způsobili. Miliony z peněženky nejspíš vytahovat nemusí ani žena, která na výstavě v Miami sošku modrého balónkovitého psa shodila. Ačkoliv je jeho cena vyčíslena na téměř jeden milion korun, umělecká galerie je na takovéto případy připravena, respektive dobře pojištěna. Nešťastnice se tedy může s klidem hanbou propadnout do země. Právě to totiž podle zúčastněných pracovníků chtěla udělat. Prý se jen dokola omlouvala a červená byla až za ušima. Pak už nezbývalo, než všechny modré střepy z podlahy smést do krabice, kde po nafocení počkaly na příjezd pojišťovacích agentů. Dobrou zprávou je, že žena sběratelům nezpůsobila zase až takovou újmu. Kdyby se totiž jednalo o jeden jediný exemplář této sošky, bylo by to mnohem horší než v případě, že jich je ještě 798. Dohromady jich v limitované edici vyšlo celkem 799. Žena se do galerie tedy klidně může vrátit pro další nespočet trapasů. A co vy? Koupíte si sošku za téměř milion, když vyhrajete ve Šťastných 10?

Možná si měla žena po incidentu vsadit

Možná si měla dotyčná ihned po incidentu vsadit. Jaká je pravděpodobnost, že na výstavě rozbijete sošku za milion? Asi stejně nízká, jako že vám na účtu přistane výhra ve Šťastných 10… a přesto se to děje!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru