«

»

Když mu došlo palivo, dojel si na benzínku pro miliony

Foto: Pixabay

Také vás rozčílí, když vám v nádrži dochází benzín? Stav palivoměru nebudete muset řešit, když trefíte výhru v Eurojackpotu! K té můžete ostatně přijít už při tankování, podobně jako řidič z Kentucky. Když mu na dálnici začal docházet benzín a on se bál, že do svého cíle nedojede, rozhodl se sjet k nejbližší čerpací stanici. To se mu vyplatilo.  Společně s benzínem koupil také los a když ho seškrábal, zjistil, že vyhrál jeden milion dolarů (22 milionů korun).

Svých 40 dolarů v kapse se rozhodl rozdělit mezi potřebný benzín a los

Výherní výsledky Eurojackpotu můžete trefit s posledními drobnými v kapse. Tak nějak k výhře přišel i řidič z Kentucky, kterému docházelo palivo a on byl nucený zastavit na benzínce. V kapse měl jen 40 dolarů. Za polovinu částky natankoval a další půlku vložil do losu. Ten ještě na parkovišti čerpací stanice seškrábal, aby se o chvíli později mohl dozvědět, že je milionář. Když se k terminálu vrátil a los obsluze ukázal, prodavačky se na něj začaly usmívat a gratulovat mu k velké výhře. V ten okamžik už mu ceny benzínu byly ukradené… s miliony v náprsní kapse domů nejel, nýbrž letěl!

Co s nečekanou výhrou?

Eurojackpot klidně můžete vsadit i na benzínce! Přesně to se vyplatilo muži z Kentucky, který teď horlivě přemýšlí o nákupu nového auta. To jeho už potřebovalo opravit, jenže na to nebyly finance. Teď, když má na účtu miliony, si může dovolit o něco větší luxus. Svého starého plechového miláčka však neprodá. Za to, že ho dovezl k velké výhře, mu dopřeje důstojný důchod ve své garáži. Ostatně teď má tolik peněz, že klidně může přistavět další patro! Co udělá se zbytkem peněz, o tom má muž jasno – dá je na spořící účet.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru