«

»

Když nemůže mít pohádkový jackpot Powerballu, alespoň se přiživuje na Castrově slávě

Foto: Pixabay

Kauza Castro – Rivera plní přední stránky novin v Americe. Jak často se stává, že je výherce pohádkového jackpotu oblíbené loterie ve výši 2,04 miliardy dolarů později osočen z toho, že výherní tiket ukradl? I proto Američany zajímá, jak finální soud, který se má konat už 20. února, dopadne. Představte si, že by se u nás řešilo něco podobného s vítězem Sportky!

Na další právníky už nemá v kapse ani dolar, stejně tak jako na sázku do loterie

Jose Rivera si nejspíš jako další jiní hráči Powerballu v listopadu 2022 dělal zálusk na stále vzrůstající jackpot loterie. Když pak 8. listopadu Powerball padl, vyšel ze hry jediný vítěz. Problémem řady lidí bylo, že jím nebyli oni. A stejně tak jím nebyl ani Jose Rivera. Jedině toho však napadlo, že vítěze soudně napadne a vítězství si připíše na svou stranu. Ačkoliv se kauza zpočátku jevila velice silně, teď je jasné, že Jose Rivera kecá. Je to zoufalý muž bez práce a nyní i bez peněz na další právníky i na další sázky do loterie, jak nedávno novinářům prozradil. U soudu na konci února, který by měl definitivně dnes už směšnou kauzu rozseknout, ho kvůli nedostatku financí bude zastupovat veřejný ochránce práv. Ani s těmito bídnými vyhlídkami však Jose Rivera nedá pokoj. Prý více než za peníze teď bojuje za pravdu a pořád se považuje za vítěze historicky nejvyšší výhry v Powerballu. I výherní výsledky Sportky mají všechny předpoklady k tomu zmást vaše smysly a dostat vás do blázince!

Jose Rivera jako zhrzená celebrita?

Možná přece jen něco tomuto zoufalému muži z jeho žaloby kápne. Ačkoliv je nad slunce jasné, že soudní spor o vlastnictví výherního tiketu má už předem prohraný, pořád může dál a dál plnit stránky novin. Za rozhovory s novináři může časem chtít honoráře a kdo ví, možná že napíše i knihu o zhrzených pocitech hráče, který se snažil vítězi ukrást výhru v Powerballu. Možností, jak zbohatnout i bez výhry ve Sportce, je zkrátka spousta! No ne? Jose Rivera je nyní bez práce i bez peněz. Novinářům však pořád opakuje, že se nevzdává a že čerpá z obrovské podpory své rodiny a svého nejbližšího okolí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru