«

»

Kostky už prý vůbec nechce hrát, a když už, tak jedině férově!

Foto: Pixabay

Pro výhru ve Sportce, ale i v kostkách nebo v deskové hře jsou lidé schopni udělat cokoliv. A nejinak je na tom blíže nejmenovaný Thajec, jehož prostředníček a prsteníček levé ruky skrze sociální sítě obletěl svět. O snímek operovaných prstů se podělil sám thajský doktor Wat Lun, který takhle snímky svých operací sdílí naprosto běžně. S něčím takovým se ale dosud nesetkal. Thajec, kterému dosud férovost nic moc neříkala, si do prstů před 40 lety nechal voperovat magnety. Kdo operaci provedl, není jasné, jisté je to, že teď magnety musely kvůli cesty letadlem pryč.

Magnety mu možná přihrály pár výher, teď jsou ale komplikací

Nejmenovaný Thajec je příkladem toho, že pro výhru je člověk schopný udělat naprosto všechno. Pro výherní výsledky Sportky naštěstí podobné vylomeniny dělat nemusíte. Thajec byl vášnivým hráčem jednoduché hazardní hry s kostkami. A protože chtěl mít štěstí na své straně, rozhodl se ho voperovat do konečků svých prstů. Není jasné, jak se mu s magnety dařilo vyhrávat. Je ale dost možné, že nebyly kompletním plánem, nýbrž k sobě potřebovaly ještě speciálně upravené kostky. Dříve možná magnety muži přinesly sem tam nějakou výhru. Po 40 letech, kdy už muž prý kostky tak moc nehraje, jsou spíše komplikací. Muže čeká cesta letadlem a tam by jen těžko něco takového vysvětloval. Proto se rozhodl pro operaci. Jak bude svým vnoučkům jizvy na prstech vysvětlovat, to můžeme jen hádat.

Možná se na něj štěstí ve hře usměje až teď

A znáte štěstí, kterého k výhře ve Sportce potřebujete opravdu hromadu. Když se ho pokoušíte u sebe přivázat, stejně nakonec uletí… ale když mu dáte svobodu, to znamená, že na výhru nebo na něco, po čem toužíte, nebudete tak urputně myslet, možná se na vás posadí. A možná právě i Thajce čeká po operaci nejen let, nýbrž i nějaká výhra. Co říkáte?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru