«

»

Kotě v nesnázích přihrálo pošťákovi přes 15 milionů korun

Foto: Pixabay

Že se také pracovník pošty může proměnit v akčního superhrdinu, o tom ví pošťák z pobočky ve Washingtonu své. Cestou do práce ho totiž vyrušilo zoufalé mňoukání kotěte, které uvízlo v příliš malém prostoru. Po záchraně mu celý den kotě spokojeně vrnělo v kapse jeho mikiny a za záchranu se mu dokonce bohatě odměnilo. Právě ono totiž vedlo pošťákovy kroky do obchodu, kde si koupil milionový tiket do loterie Hit 5. A jaký příběh bude mít vaše výhra ve Sportce?

Za záchranu kotěte inkasoval miliony

Výherní výsledky Sportky se na vás mohou usmát ve chvíli, kdy všechno máte a nic nepotřebujete. Je to i případ pošťáka z Washingtonu, který se svou ženou vede nadmíru spokojený život. I tak ho však výhra v loterii dokázala pořádně rozhodit. Aby ne. Kolikrát za měsíc vám email oznámí, že jste výherce 717 tisíc dolarů (v přepočtu více než 15 milionů korun)? Štěstí, které ho potkalo, připisuje pošťák koťátku, které zachránil jen několik okamžiků před tím, než si koupil výherní los. Říká, že právě spokojeně vrnící kotě v kapse jeho mikiny vedlo jeho kroky do obchodu. A protože ten den cítil extra příliv vděčnosti, rozhodl se tento pocit vtisknout do tiketu. A hle, povedlo se! Možná se právě takto vystrašené kotě pokusilo splatit dluh svému zachránci.

Kotěti vytvořili útulný domov

Až vyhrajete ve Sportce, možná si do vašeho prostornějšího bydlení pořídíte kotě. Washingtonský pošťák to měl obráceně. Prvně si pořídil kotě a to mu přineslo výhru v loterii. Výhra určitě přišla vhod, ale jak muž říká, nebylo co zachraňovat. S manželkou prý do té doby žili velmi spokojeně. Netrápily je žádné dluhy ani jiná strádání. Proto se výhrou rozhodli vypomoct svým rodičům v důchodu a část z ní také věnovali na charitu. Tak tomu se říká klika!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru