«

»

Koupil opuštěnou skladovací jednotku za 410 dolarů a našel v ní značkové oblečení v hodnotě 70 tisíc dolarů

Foto: Pixabay

Výhra v loterii Sportka stále nevychází? V Americe můžete zbohatnout i jinak. Třeba nákupem skladovacích jednotek. Těmto nákupům, kdy nikdy nevíte, do čeho jdete, se věnuje i Wade Venture (37). Letos v březnu koupil takový sklad, o kterém se mu ani nesnilo.

Za svůj život už nakoupil asi 500 skladovacích jednotek

Výherní výsledky Sportky vám možná nepřinesou tolik štěstí, co přinesla jedna skladovací jednotka vášnivému nákupčímu těchto buněk v Americe. Za svůj život už koupil asi 500 takových jednotek. To, co v nich našel, nikdy nemělo pořádnou cenu. Některé věci si ponechal, jiné dal na charitu. Této činnosti se věnoval hlavně proto, že ho to bavilo. Možná i věřil, že jednoho dne narazí na něco opravdu velkého. V březnu tohoto roku, když koupil další tajemnou skladovací jednotku, se tak stalo. Muž z Portlandu v Oregonu měl opravdové štěstí. Když se začal přehrabávat opuštěnými věcmi, napočítal asi 400 párů značkové obuvi. Dále kabáty a další předměty prémiových značek typu Gucci a Coach, z nichž mnohé měly visačku. Wade Venture věděl, že má před sebou hromadu práce. Práce, která se mu vyplatila. Po nacenění všech těch bot, halenek, kabátů a kožichů se dostal na částku 70 000 dolarů (v přepočtu 1,5 milionu korun).

Majitelka skladovací buňky musela být shopaholičkou

Výhra ve Sportce vás možná promění v shopaholika. Když Wade viděl hromady luxusních věcí, nedalo mu to zamyslet se nad tím, komu asi tento sklad patřil. Podle něj to byla dáma, která musela mít problém s nakupováním. Předpokládal, že je to žena právě kvůli tomu, že se jednalo o převážně ženské oblečení. Možná si tento sklad pronajala kvůli svého manžela, který ji chtěl krotit a ona tak nemohla mít tyhle luxusní kousky u sebe ve skříni. Ale kdo ví. O původním majiteli tyhle věci více neprozradí. Wade měl ale z pekla štěstí, když narazil právě na tuto buňku a zaplatil za ni jen 410 dolarů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru