«

»

Kratičké džínové šortky Britney Spears jdou do aukce a jejich cena se odhaduje na 2000 dolarů

Foto: Pixabay

Když výhra ve Sportce nepřichází, ačkoliv si ji urputně přejete, nezbývá než si přát být celebritou. To potom můžete prodávat kousky svého nošeného oblečení za ceny, které vás v pohodě uživí. Svědčí o tom i velice čerstvá aukce džínových šortek Britney Spears, které se podle odborníků mohou vyšplhat až na částku 2000 dolarů a výš.

Očekává se, že nošené šortky, ve kterých byla Britney Spears několikrát vyfocena, půjdou na dračku

Výherní výsledky Sportky lze využít nějak užitečněji než nákupem džínových šortek, kterých můžete mít klidně patery, ale námi myšlený kousek je v aukci nabízen za 2000 dolarů. Konkrétně se jedná o extrémně kratičké džínové šortky značky Abercrombie & Fitch ve velikosti 4, v nichž byla Britney Spears několikrát spatřena na veřejnosti a fotografy při tom i řádně vyfocena. Je vidět, že i zlí paparazzi jsou k něčemu dobří. Pečlivé záznamy všeho, co měla popová star Britney Spears na sobě, jí ve finále pomohou její šatník lépe vyprodat. No věřili byste tomu, že by někdo chtěl šortky, které můžete normálně pořídit za mnohonásobně nižší cenu, koupit za 2000 dolarů (v přepočtu 45 tisíc korun)?

Šílenství fanoušků může cenu vyhnat ještě výše

A přitom částka 2000 dolarů nemusí být vůbec konečná. To pro ty, kteří by se výhry ve Sportce nemohli dočkat a zvažovali sáhnutí do úspor. Co se hvězd a celebrit, jakou je Britney Spears týče, nelze nikdy dost dobře předpokládat, na jaké sumě se prodej nakonec ustálí. To, co je teď odhadem 2000 dolarů, může být vlivem bitky fanoušků o tento kousek na mnohonásobně vyšší ceně. Mají to ty celebrity ale výhodu, že se zrovna takhle mohou zbavit věcí, které už nenosí nebo do kterých se už nevlezou. Mít takové možnosti, výhra ve Sportce ani není potřeba.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Anonym

    Kup si je mazale.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru