«

»

Květnového losování Účtenkovky se zúčastnilo nejméně hráčů za celou její historii, padl ale jiný rekord!

Foto: 777cz.eu

V Účtenkovce padl nový rekord v zaregistrování paragonů jedním hráčem

Dne 15. května proběhlo už sedmé losování Účtenkovky, v kterém se opět rozdávalo přes 21 tisíc cen. Ve srovnání s minulými měsíci se květnového losování zúčastnilo nejméně soutěžících. Těch hráčů, kteří úspěšně registrovali alespoň jednu účtenku, bylo cca 407 tisíc, což je přibližně o 70 tisíc hráčů méně, než v rekordním prosinci.

V květnu se ale opět zvýšil rekord v zaregistrovaných účtenkách jedním hráčem, a to o zhruba 1 150 paragonů na více než 4 650 za 1 měsíc. Do Účtenkovky bylo přihlášeno přes 16,9 milionů účtenek, ve slosování jich bylo ale pouze 14,8 milionů. V průměru každý soutěžící do posledního losování zaregistroval 36 účtenek. Průměrně každý den hráči úspěšně zaregistrovávali okolo 320 tisíc účtenek. Více se dozvíte na této stránce o Účtenkovce po kliknutí na STATISTIKY Z ÚČTENKOVKY.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru