«

»

Květnový Eurojackpot se nesl ve znamení drobnějších českých výher – nejvyšší byla ta ve výši přes 4 miliony

Foto: Pixabay

Do května Eurojackpot vstupoval a ve své kasičce měl 306 milionů korun. S měsícem lásky se loučil a bylo v něm 1 541 000 000 Kč. Eurojackpot se v květnu losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o luxusní karavan.

První milion na sebe nenechal dlouho čekat

V úterý 2. května bylo trefeno první pořadí Eurojackpotu. Hráč z Polska si z něj odnesl přes 322 milionů. Na Slovensko ten den mířilo přes 1,6 milionu ze třetího výherního pořadí, ale Češi se museli spokojit maximálně se 4. výherním pořadím, ve kterém brali výhru přes 79 tisíc korun. Další českou trefou tohoto dne bylo druhé pořadí Extra 6, ze kterého si dva hráči odnesli 200 tisíc korun.

V pátek 5. května byli čeští sázkaři na podobné výherní vlně. Ze čtvrtého pořadí hlavní hry si dva z nich odnesli přes 91 tisíc korun.  Z druhého pořadí Extra 6 pak jeden hráč získal 200 tisíc korun. Ten den se z výhry třetího výherního pořadí mohl radovat mimo jiné i hráč z Polska, na jehož účtu přistálo přes 1,8 milionu korun.

V úterý 9. 5. se konečně Češi dostali výše než na 4. výherní pořadí. Jeden z nich měl štěstí, když se svými čísly uchytil na příčce třetího výherního pořadí, ze kterého si odnesl výherní výsledky Eurojackpotu přes 1,3 milionu korun. V pátek 12. května toto štěstí pokračovalo. Na třetí pořadí se postavil další hráč, ale tentokrát si z něj odnesl přes 7,2 milionu korun. O výhru třetího pořadí se dělil jen s dvěma dalšími hráči z Finska. Další českou výhrou tohoto dne byla i ta z čtvrtého pořadí ve výši 127 tisíc korun. Výherní bylo i druhé pořadí Extra 6, díky kterému jeden hráč zbohatl o 200 tisíc korun.

Květnovou hru zpestřila prémie – luxusní karavan 

V pátek 19. května mohli Češi hrát o luxusní karavan a luxusní byly i ostatní výhry. Z výhry přes 21,5 milionu korun se mohl radovat hráč ze Slovenska. Český hráč si mohl hýčkat výhru třetího pořadí  přes 2,2 milionu korun. Jednoho sázkaře jistě potěšila i výhra z Extra 6 – 200 tisíc korun.

V úterý 23. května se Čechům moc nedařilo, ale na Slovensko zamířila už několikátá výhra tohoto měsíce – přes 7,3 milionu korun.

V pátek 26. 5. se Čechům podařilo obsadit hned několik výherních pořadí. Hráč z Česka obsadil třetí příčku a nárokoval si výhru přes 4 miliony. Spolu s ním na této výherní pozici stáli i hráči z Německa (2x), Nizozemska (1x), Estonska (1x) a Finska (1x). Další hráč se mohl těšit z výhry čtvrtého výherního pořadí – přes 115 tisíc korun. A radost jistě udělala i výhra druhého pořadí Extra 6 – 200 tisíc korun.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru