«

»

Lednový výherce loterie Mega Millions ve výši 1,35 miliardy dolarů teď žaluje matku své dcery za porušení mlčenlivosti

Foto: Pixabay

Myslíte si, že po výhře v Eurojackpotu si poplujete na růžovém obláčku a všechny věci, které jste doteď vnímali jako problém, s vámi už ani nepohnou? Tak to se pletete. I po miliardové výhře se může ve vaší rodině rozpoutat peklo na zemi… jak jinak než kvůli penězům. Tak třeba lednový výherce loterie Mega Millions, který trefil její jackpot ve výši 1,35 miliardy dolarů, žaluje manželku své dcery za porušení mlčenlivosti o této výhře. Jó tak to dopadá, když někdo nedokáže udržet jazyk za zuby.

Když nemůžete udržet jazyk za zuby, nemůžete si ani bezpečně užít výhru v loterii

Když vyhrajete výherní výsledky Eurojackpotu, můžete s anonymitou počítat. Tak samozřejmé to ale není pro americké výherce, u nichž záleží hlavně na tom, z jaké oblasti pochází a jak jsou pro tuto oblast nastavena pravidla dané loterie. Muž, který v lednu tohoto roku v Mega Millions trefil výhru přes 1,35 miliardy dolarů, žaluje manželku své dcery za porušení mlčenlivosti. Muži z Maine, kterému se podařilo zůstat v anonymitě, se teď protrhla jeho ochranná bariéra, kterou se snažil kolem sebe a celé své rodiny vytvořit. A to jen kvůli hloupému blábolení matky jeho dcery, která i přes přísahu mlčenlivosti o výhře řekla svým tchánům. Teď ji její muž (nebo spíše bývalý muž) žaluje a požaduje, aby písemně uvedla všechna jména, kterým o výhře řekla a za každé takové jméno mu zaplatila 100 tisíc dolarů (přes 2,2 milionu korun). Média nicméně neuvádějí, jestli také ona má něco z výhry, nebo byli v době této šťastné trefy rozvedeni.

Muž se rozhodl pro okamžitou výplatu

Muž z Maine, který vystupuje pod falešným jménem a pod ním ženu i žaluje, se po výhře rozhodl pro okamžité vyplacení. Po zdanění mu na účtu přistálo 498 milionů dolarů (něco přes 11 miliard). Tolik nevytipujete ani z Eurojackpotu!  V případě, že s žalobou uspěje, se může těšit na další „drobné”. Stačí si jen počkat na přiznání ženy, u kolika lidí si pustila pusu na špacír. Tím porušila dohodu o mlčenlivosti, kterou výherce s pomocí právníků nastavil a která ženu a všechny zúčastněné zavazovala k tomu, aby o výhře nikomu neřekli nejméně do roku 2032.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru