«

»

Lidé do Účtenkovky přihlašují čím dál více účtenek, počet hráčů ale klesá

Foto: 777cz.eu

 

V dubnu se losovalo z téměř 16 milionů účtenek

Účtenková loterie se stala mezi lidmi populární, jelikož v ní mohou vyhrát automobil či peněžní částku aniž by sami museli investovat jakýkoliv finanční vklad. Od spuštění Účtenkovky, které proběhlo 1. října 2017 s prvním losováním 15. listopadu 2017, zájem u lidí o ni ale pomalu klesá.

Ačkoliv v prvních dvou měsících hlásila loterie nárůst, jelikož říjnové účtenky zaregistrovávalo přes 450 tisíc hráčů a těch listopadových okolo 477 tisíc hráčů, od prosincového přihlašování zájem lidí klesal. Březnové účtenky totiž přihlašovalo jen cca 420 tisíc lidí.

Dubnové losování zatím drží rekord v nejvyšším počtu zaregistrovaných účtenek jednou osobou, jelikož zapálený soutěžící přihlásil 3 526 paragonů. Od listopadu do dubna se kolísavě zvýšil počet účtenek v losování. V tom listopadovém se losovalo ze zhruba 11 milionů paragonů, v tom dubnovém už z více než 15,5 milionů paragonů.

Podrobnější statistiky Účtenkovky najdete na tomto odkazu kliknutím poté v pravé části na tlačítko STATISTIKY Z ÚČTENKOVKY.

4.3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru