«

»

Limitovaná pokémonová edice šperků od Tiffanyho vás vyjde na desetitisíce, statisíce i na více než půl milionu korun

Foto: Pixabay

Výhra v loterii Eurojackpot si zaslouží odměnu. Ta může být zároveň i památkou na tento osudný den. A jestli zároveň milujete nebo jste jako děti milovali Pokémony, jsou Tiffanyho šperky jasnou volbou. Už od 29. listopadu půjdou do prodeje šperky od umělce Daniela Arshama, kterému klenotnictví Tiffany tuto zakázku svěřilo. Mimo jiné i proto, že má s Pokémony už svou vlastní zkušenost – v minulosti vytvářel sochy podle tohoto kultovního animovaného seriálu. Je pravdou, že teď jde o mnohem drobnější prácičku.

Klenotnictví myslí na bohaté i méně bohaté zákazníky

Možná, že až trefíte výherní výsledky Eurojackpotu, stanete se pravidelným  zákazníkem klenotnictví Tiffany, které si své zákazníky hýčká. Nejenže pro ně mimo stálou nabídku připravuje různé speciální edice, nýbrž upravuje cenu šperků i podle možností svých zákazníků. Umělci zadalo, aby vytvořil šest přívěsků podle seriálu Pokémon ve třech cenových variantách. Nejlevnější šperky budou vyhotoveny v oxidovaném stříbře. Sada přívěsků v krabičce s logem klenotnictví Tiffany i s logem značky Pokémon vyjde zákazníka na zhruba 30 tisíc korun. Na to byste možná ani výhru v loterii nepotřebovali. Že by tip na vánoční dárek?

Pikachu v 18karátovém zlatě

Na co výhru v loterii Eurojackpot určitě potřebovat budete, to je přívěsek Pikachu v 18karátovém zlatě, který disponuje svým vlastním Pokeballem coby unikátní dárkovou krabičkou. Ten pak zájemce vyjde na 29 tisíc dolarů (což je zhruba 650 tisíc korun). Pokud by vám výhra v loterii na toto nestačila, nezoufejte, Tiffany tento přívěsek navrhl i ve zmenšené verzi, která vás vyjde o něco levněji – přibližně na 220 tisíc korun. A ani tady nemusí být výhra v Eurojackpotu výhrou, protože šperkařství negarantuje, že ten, kdo si šperky rezervuje, je nakonec i koupí. Nabídka bude omezena časově i co se počtu vyrobených kusů týče. Média už spekulují, kdo je ideálním kupcem této speciální edice šperků. Kromě bohatých mileniálů je to konkrétně také influencer Paul Logan, který minulý rok koupil nejdražší Pokémon kartičku za 5,2 milionu dolarů (dnes je to v přepočtu 116 milionů korun).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru