«

»

Listopadový Eurojackpot českým hráčům nijak zvlášť nepřál. Ovšem štědrý byl na úterní prémie. Hrálo se celkem o 10 vozů Land Rover Defender v celkové hodnotě 22 milionů

Foto: Sazka

Do listopadových slosování Eurojackpot vstupoval s jackpotem 246 milionů. S listopadem se loučil a v jackpotu měl 658 milionů. Eurojackpot se v listopadu losoval celkem 8x. Celý měsíc, respektive každé úterý, se hrálo o luxusní vozy Land Rover Defender.

Z hlavní hry si Češi odnesli pouze jednu větší výhru 

První listopadové slosování 3. listopadu se pro Čechy neslo maximálně ve znamení výhry čtvrtého pořadí. Jednomu českému hráči na účet přistálo přes 166 tisíc korun. Nejvyšší výhrou dne bylo přes 7,5 milionu korun. Když ne Češi, tak alespoň náš soused z Polska si ze třetího výherního pořadí odnesl výhru přes 1,7 milionu korun. Na výherním stupínku stál samozřejmě i s jinými hráči.

Pro Čechy byly v listopadovém Eurojackpotu zásadní úterkové prémie

V úterý 7. listopadu se Eurojackpot výherní výsledky nesly poprvé ve znamení automobilové prémie. Hrálo se o první z celkem deseti Land Roverů v hodnotě 2,2 milionu korun. Kromě této výhry Češi váleli v Extra 6, kdy jeden z nich trefil výhru druhého pořadí a s ní 200 000 Kč. Polsko bodovalo i toto slosování. Tentokrát se trefilo do druhého výherního pořadí, kde jako jediné bralo výhru ve výši přes 24,5 milionu korun.

Kromě toho, že se v úterý 14. listopadu hrálo o dva Land Rover Defender vozy, trefili Češi druhé pořadí Extra 6 a s ním 200 tisíc korun. Nejvyšší výhrou tohoto dne bylo přes 26 milionů, kterou shráblo Německo.

V pátek, na svátek padl Eurojackpot, který připadl do kapsy Německu

V pátek 17. listopadu padl Eurojackpot ve výši přes 893 milionů. Češi se chytli až ve hře Extra 6, kde jeden hráč bral výhru 200 tisíc korun. Polsko se na výherních příčkách mihlo jak v druhém pořadí (výhra přes 8,6 milionu korun), tak ve třetím výherním pořadí (výhra přes 4 miliony korun).

V úterý 21. listopadu mohli Češi v rámci prémie hrát o 3 vozy Land Rover Defender. Kromě toho se jeden český hráč umístil i na třetí výherní příčce a spolu s dalšími hráči z Německa (3x), Chorvatska (1x), Maďarska (1x), Finska (1x) bral výhru přes 1,8 milionu korun.

V pátek 24. listopadu se štěstí na české hráče neusmálo, bodovalo však Slovensko, které si z druhého výherního pořadí odneslo výhru přes 9,4 milionu korun (spolu s dalšími hráči) a ze třetího pořadí výhru přes 1,9 milionu korun.

Dne 28. listopadu se Eurojackpot v listopadu losoval naposledy. Zároveň se toto slosování neslo ve znamení posledních prémií. Rozdaly se poslední čtyři vozy z celkových deseti v listopadové nabídce. Kromě těchto výher brali Češi i výhru čtvrtého výherního pořadí, a to ve výši přes 90 tisíc korun (2x).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru