«

»

Los Willy Wonka nabízí více miliard než Eurojackpot

Foto: youtube.com

Eurojackpot rozdává 1 miliardu korun, Willy Wonka 1 miliardu dolarů!

Pátek už se kvapem blíží a s ním, jako vždy, i Eurojackpot výsledky! V Eurojackpotu je nyní bez 2 milionů rovná miliarda korun. Žádná jiná loterijní hra u nás na takovéto částky dosahuje. Naopak v Americe mají dokonce stírací los, se kterým lze při pořádné dávce štěstí vyhrát také 1 miliardu, ale dolarů, což v přepočtu činí přes 22 miliard korun!

Los byl pojmenovaný Golden Ticket Willy Wonka podle knižní předlohy Karlík a továrna na čokoládu od britského autora Roalda Dahla, kde majitel továrny schoval do pěti čokolád zlatý tiket, který fungoval jako pozvánka do továrny pro jejího nálezce. A jak vlastně miliardy můžete získat? Stačí zakoupit stírací los za cca 200 korun a setřít políčka. Pokud po setření objevíte v jeho pravém rohu zlatý tiket, získáváte tak lístek do Las Vegas, kde můžete vyhrát 220 tisíc až 22 miliard korun! A s takovou sumou už můžete svůj život změnit od základu. Na pořádnou změnu by vám ale stačila i miliarda korun z Eurojackpotu.

3.6/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru