«

»

Losování Eurojackpotu probíhá každý pátek

Foto: lotto.bclc.com

U stíracího losu lze výsledky znát hned, u Eurojackpotu nikoliv

Při vsazení tiketu loterie Eurojackpot, aktuální výsledky a výhry znáte až při losování v předem stanovený den i čas. Naopak při zakoupení stíracího losu v trafice nebo na benzínce, můžete políčka seškrábat hned na místě a v následující minutě tak víte, jestli jste či nejste vítěz.

Stejně tak na své vítězství nemuseli čekat ani bratři Daniel a Kenneth Boylanovi žijící na ostrově Vancouver v Tichém oceánu. Ti si totiž koupili stírací los ($250-million Golden Treasures game), na který vzápětí vyhráli 2,5 milionu dolarů, což činí přes 55 milionů korun! Oba bratři se rozhodli, že si za vyhrané peníze koupí na ostrově domy, ve kterých nadále chtějí žít. Nezapomeňte také, že stírací losy s šancí na okamžitou výhru prodává i Sazka.

2.7/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru