«

»

Losování Účtenkovky v pondělí 15. října, dnes v pátek poslední možnost registrovat účtenky vydané v září

Foto: pixabay

Pátek 12. října – poslední den k registraci zářijových účtenek

Pokud jste do Účtenkovky doposud nestihli zaregistrovat paragony vydané od 1. do 30. září, právě dneska, to je v pátek 12. října (3 dny před losováním), k tomu máte úplně poslední příležitost. Jakýkoliv pokus o registraci zářijových účtenek po tomto datu skončí neúspěchem.

Losování Účtenkovky poté proběhne v pondělí 15. října, kdy bude opět náhodným způsobem vybráno 21 025 účtenek, jejichž majitelé získají výhry od 100 Kč do 1 milionu. Přestože budou výsledky účtenkové loterie oficiálně zveřejněny až v odpoledních hodinách, samotné losování proběhne už kolem poledne. To je také důvod, proč informace o vaší případné výhře můžete obdržet v této době.

O případných výhrách z Účtenkovky budete informováni přes email anebo sms podle toho, který kontakt jste zadali při přihlašování účtenky. Výsledky můžete taktéž vidět ve vašem hráčském účtu, pakliže ho máte vytvořený. Stačí se do něj přihlásit a kliknout na VÝHRY. Jde o nejpohodlnější a nejjistější způsob jak zjistit, zda jste něco v účtenkové loterii vyhráli či nikoliv.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru