«

»

Loterii žaluje za to, že mu způsobila falešný pocit vítězství

Foto: Pixabay

Pravidelný hráč Powerballu John Cheeks z Washingtonu vyhrál loni v lednu jackpot této loterie ve výši 340 milionů dolarů… život měnící výhru si však užíval jen pár okamžiků. Poté zjistil, že se washingtonská pobočka spletla a na webu zveřejnila nesprávná čísla.

Čísla z losování se neshodovala s čísly zobrazenými na webu

Výherní výsledky Sportky mohou být také pomíjivé. Třeba v případě, když se vám o výhře zdá, ale pak se stejně probudíte s nevýherním tiketem. Mnohem větší smůlu než jen sen měl pravidelný hráč Powerballu John Cheeks. Ten si vsadil tiket na slosování 6. ledna 2023. Tehdy činil jackpot Powerballu 340 milionů dolarů. A právě takový snový jackpot hodlal John přivítat na svých účtech. Jenže když chtěl výhru ověřit, řekli mu pracovníci loterie, že nic nevyhrává. Jak to? Vždyť svá čísla na webu viděl. Dokonce si tiket vyfotil, jak mu poradil jeho kamarád. Nemohl počítat s tím, že loterijní pobočka ve Washingtonu omylem zveřejnila špatná čísla. Tedy ta, která ten den nebyla tažena. Společnost se hráčům za chybu sice omluvila, jenže omlouvejte se někomu za to, že kvůli vám prakticky přišel o jackpotové bohatství! Jen si představte, že takhe přijdete o milionovou výhru Sportky.

Soudní žaloba by mohla zmírnit jeho vztek 

Výhra ve Sportce se vám také může rozplynout jako pára nad hrncem, když třeba výjimečně zapomenete vsadit a vaše čísla jsou zrovna tažena. John, kterému trvalo dlouho, než se ze zklamání otřepal, podal na loterii Powerball i na její pobočku ve Washingtonu žalobu. Možná doufá, že mu z toho něco kápne… i když 340 milionů dolarů to asi nebude. Než se spor vyřeší, nezbývá Johnovi než doufat, že svá čísla konečně trefí. V tomto případě bychom je neměnili. Už jednou mu přinesla pomyslnou výhru. Třeba to byla jen příprava na premiéru či výhru dokonce ještě většího jackpotu!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru