«

»

Lovec Lochnesské příšery tvrdí, že vyhrál v loterii díky excelentním záběrům této nestvůry

Foto: Pixabay

Čekáte na výhru ve Sportce? Možná vám není určená a možná existuje něco, co by vám v životě udělalo větší radost. Pro lovce Lochnesské příšery Ira Eoina O´Faodhagaina to je záběr, který u jezera Loch Ness natočil na konci těchto prázdnin. Podle tohoto lochnesského detektiva je z něj patrné, že se skutečně jedná o Lochnesskou příšeru. Letos to bylo už poosmé, co byla nestvůra na bájném jezeře spatřena.

Videozáznam ukazuje tvora, který se krátce mihne nad hladinou

Až vyhrajete Sportka výherní výsledky, můžete se s klidem odstěhovat do Skotska k jezeru Loch Ness, které je údajně domovem bájné Lochnesské příšery. A co tam jakože budete dělat? Vybaveni všemožnými kamerovými přístroji budete čekat na to, až se „Nessie” zjeví. Tak Lochnesskou příšeru její fanouškové láskyplně oslovují. Ir Eon O´Faodhagain touto činností doslova žije. Svůj karavan má zaparkovaný u břehů jezera Loch Ness už dlouhých 30 let. Bohužel pro něj veškeré jeho záznamy fanouškovská komunita nepovažuje za ty důvěryhodné. I tak bývá devět z deseti hlášení falešným poplachem. I kvůli tomu skotští úředníci zpřísnili kritéria pro to, co lze považovat za oficiální pozorování Nessie. Podle O´Faodhagaina to byla stoprocentně Lochnesska. Něco tmavého se mihlo nad hladinou a podle detektiva to nemohla být ryba, vydra ani jiné běžné zvíře žijící ve vodě.

Příběhy o Lochnesské příšeře ve Skotsku kolují od nepaměti

Výhra ve Sportce vám poskytne nejen peníze na řádné vybavení, nýbrž spoustu času na váš osobní výzkum. O Lochnesské příšeře se mezi Skoty mluví už od nepaměti. Avšak je to právě 90 let od chvíle, kdy vyšel slavný snímek Lochnesské příšery, který se později ukázal jako jasný podvrh. 2. května 1933 vyšel článek s fotkou hlavy a krku příšery trčící z jezera Loch Ness. Fotka však byla podvrhem fotografa, který krk a hlavu podobnou drakovi nebo dinosaurovi přidělal na ponorku.

 

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru