«

»

„Lví dráp” Elvise Presleyho by mohl v aukci, která poběží do 15. prosince, vynést až 1 milion dolarů

Foto: Pixabay

Peněženky fanoušků Elvise Presleyho možná zapláčou na online aukci „Gotta Have Rock and Roll”, která potrvá do 15. prosince a na které se objeví ikonický šperk zesnulé legendy. Je jím náhrdelník „Lví dráp” posetý diamanty, rubíny a zlatem, o kterém je známo, že ho měl Elvis ve velké oblibě. Jeho minimální nabídka činí 350 tisíc dolarů, odborníci však odhadují, že náhrdelník vynese až 1 milion dolarů (zhruba 22 milionů korun). Dali byste tolik, kdybyste vyhráli v Eurojackpotu?

Elvis byl s náhrdelníkem nespočetněkrát zachycen fotografy

Že se jedná o opravdu osobní kousek Elvise Presleyho, o tom svědčí fakt, že právě s tímto náhrdelníkem byl zpěvák za svého života zachycován nejčastěji. Na koncertech, když dával rozhovory, na oslavě své pětileté dcery, dokonce i při setkání s boxerem Muhammadem Alim – kde oba, oba v Elvisově hábitu, zaťali pěsti v Presleyho šatně po koncertu v Las Vegas. No za co jiného utratit výherní výsledky Eurojackpotu, než za náhrdelník, který pro Elvise nejspíš hodně znamenal? Odborníci věří, že aukce bude obrovským zážitkem a že se cena náhrdelníku klidně vyžene až na 1 milion dolarů.

O Elvisovy věci je obrovský zájem

Ostatně s výhrou v Eurojackpotu na svém účtu si můžete pořídit celou sbírku Elvisových věcí. Jen je jasné, že se o ně budete muset přetahovat. Jeho revolver – model Smith & Wesson 53 byl kupříkladu vydražen za necelých 200 tisíc dolarů. Soukromé letadlo zpěváka pak zájemce vyšlo na 260 tisíc dolarů. Být fanouškem Elvise Presleyho zkrátka není zadarmo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru