«

»

Majitel obchodu, ve kterém se prodal výherní tiket Powerballu, se už těší na odměnu ve výši 50 000 dolarů

Foto: Pixabay

Výhra v loteriích je v Česku určena přednostně jejich hráčům. Žádná prodejna, která prodá vítězný tiket Sportky, nemá nárok na odměnu, jako je tomu v Americe převážně u her Powerball a MegaMillions. Obchod Food Castle v Grand Blanc (Michigan) se může těšit z odměny za prodej vítězného tiketu ve výši 50 tisíc dolarů. Když se majitel o této trefě dozvěděl, ihned na facebookové stránky obchodu napsal, že jeho obchod prodal jackpotový tiket. Slibuje si od toho nejen příliv výhry chtivých zákazníků, nýbrž také odměnu ve výši 50 tisíc dolarů (přes milion korun), která mu náleží.

Majitel se může pyšnit tím, že se v jeho obchodě prodal vítězný tiket

Prvního ledna 2024 čekal na hráče americké loterie Powerball pořádný šok. Vylosoval si totiž výhru přes 842 milionů dolarů (zhruba téměř 19 miliard korun). O výhru se zatím nepřihlásil, na to je přeci jen trochu brzo. Už se ale ví, kde konkrétně byl tiket prodán. Bylo to v obchodě s potravinami ve státě Michigan – ve Food Castle v Grand Blanc. Majitel obchodu nezakrývá štěstí. Nejenže mu na účtu přistane odměna za tento prodej ve výši 50 tisíc dolarů, nýbrž také doufá v to, že mu tento pohádkový příběh zvedne tržby. Kdo by nenakupoval a především nesázel v obchodě, který generuje miliardáře? A ve které prodejně se o výherní výsledky Sportky pokoušíte vy?

Je to už druhý výherce vysokého jackpotu z Michiganu

Výhra ve Sportce stále nepřichází? Na vítězství je potřeba si počkat. Čekat už nemusí dosud neznámý výherce, který pochází nejspíš z Michiganu, nýbrž právě tam vsadil svou výherní vstupenku do miliardářského života. Jedná se už o druhého většího vítěze loterií, který pochází  z Michiganu. Tím prvním byl šťastlivec, který v lednu roku 2021 v loterii MegaMillions vyhrál jackpot 1,05 miliardy dolarů. Na převzetí výhry má výherce celý dlouhý rok. Je vysoce pravděpodobné, že sáhne po možnosti okamžité výplaty, a to se mu pak výhra zkrátí na 425,2 milionu dolarů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru