«

»

Málem prošvihl výhru v hodnotě 2 miliony liber, protože si myslel, že ho otravuje nějaký prodejce po telefonu

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce, pokud je podložená výherními čísly, vás nemůže minout. Tedy v případě, že se k výhře přihlásíte a že z peněženky nevytrousíte výherní tiket. Pro tyto případy je lepší sázet online a výhru se dozvíte i přes email. Proto se vám tady nejspíš nestane, že byste výhru v loterii prošvihli jen tím, že nezvednete telefon. Něco takového se ale málem stalo leteckému inženýrovi Simonovi Williamsovi (41), který pravidelně hraje britskou charitativní loterii „Omaze Million Pound House Draw”, ve které můžete vyhrát luxusní domy.

Telefon nezvedal, protože si myslel, že ho nějaký prodejce hodlá uhnat svou nabídkou

Práce leteckého inženýra je náročná a vyčerpávající. Proto Simon Williams opravdu nezvedá každé neznámé číslo, které mu volá. Když se mu pak někdo snaží volat opakovaně, má za to, že ho má v hledáčku nějaký prodejce, který chce na prodeji nahnat nějaká procenta. Jak moc se mýlil, ukázal až sklonek dne, na kterém se rozhodl, že vytrvale se opakující hovor konečně zvedne. Jaké překvapení to bylo, když se dozvěděl, že místo spamu se jednalo o oznámení pohádkové výhry v loterii Omaze. Šťastlivec se dozvěděl, že vyhrává zrekonstruovanou chatu v Devonu v celkové hodnotě 2 miliony liber (zhruba 56 milionů korun). A jak by výherní výsledky Sportky zamávaly s vámi?

Dům bude nejspíš pronajímat, ale určitě ho bude navštěvovat také se svou rodinou

Otec dvou dospívajících dcer je z výhry úplně paf. Potvrdil, že domy, o které se pravidelně v rámci této charitativní loterie hraje, si vždycky se sestrou posílali a tak zvaně nad nimi „slintali”. Teď je jedním z výherců on a může si užít luxusní sídlo v Devonu. Mimochodem také ono místo, kde vilka stojí, je pro Simona srdcovkou. Do Devonu ho totiž jako malého kluka brával jeho táta. Teď bude do Devonu svou rodinu brát on. Sídlo ale nejspíš pronajme, protože on sám má svůj dostatečně velký dům. Realitní makléř, se kterým se spojil, narychlo vypočítal, že za měsíční pronájem by mohl dostat zhruba 3000 liber (asi 85 tisíc korun). A jak byste s podobně vysokou výhrou ve Sportce naložili vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru