«

»

Maximální Eurojackpot si rozdělili dva hráči. Čechům připadly desítky milionů z druhého pořadí. Dnes se hraje o 253 milionů

Foto: Sazka

Eurojackpot, který se dlouho pohyboval ve své maximální výši, v úterý 23. dubna padl. Hlavní cenu si rozkrojili dva hráči. Štědrý byl Eurojackpot také pro Čechy, kterým rozdal výhru z druhého i třetího výherního pořadí. Výhercům gratulujeme. Dnes se hraje o 253 milionů.

Eurojackpot výherní výsledky byly extra štědré

Eurojackpot byl v úterý 23. dubna extra štědrý. Padlo první pořadí, které si rozdělili dva hráči. Nad částkou 1 515 900 000 Kč jásají hráči z Německa (1x) a Slovinska (1x). 86 992 357 Kč z druhého pořadí připadlo hráčům z Česka (2x), Německa (2x) a Polska (2x). A to ještě není všechno. Dalších 15 819 639 Kč ze třetího pořadí putovalo do kapsy hráčům z Česka (1x), Slovenska (1x) a Německa (1x). Po velmi krátké době se jedná o další velkou českou výhru druhého pořadí. Ta ve výši téměř 130 milionů padla v úterý 16. dubna.

Jackpot je opět na začátku

Jackpot Eurojackpotu je opět na svém začátku. Dnes, to je v pátek 26. dubna, se hraje o 253 milionů. Hráči se mohou těšit na poslední dubnovou prémii, o kterou se bude hrát v úterý 30. dubna. Ve hře jsou poslední čtyři vozy Land Rover Defender. O další prémii se bude hrát až 21. května. Ve hře bude luxusní karavan pro vaše milionové výlety.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru