«

»

Maximum, které každý může udělat pro výhru ve Sportce

Foto: pixabay

Pro věci, které chceme, po kterých toužíme obvykle děláme své maximum. Ve většině případů uspějeme, v jiných ne, ale aspoň máme pocit, že jsme pro to udělali vše. Ale co v případě Sportky? Není žádným tajemstvím, že výhra ve Sportce je hlavně o náhodě. Dá se pro ni udělat alespoň něco…? Něco, co má smysl? No samozřejmě!

Vsadit si

To nejhlavnější, co můžete pro vaši výhru ve Sportce udělat je vůbec si tiket vsadit. Logicky nemůžete doufat ve výhru, když nemáte ani vsazeno. Jedině, že by ji za vás někdo vsadil, což není úplně běžné a prakticky se nestává.

Zvýšit své šance vsazením plného tiketu

Výhru ve Sportce k sobě můžete přivolávat i tím, že zvýšíte své šance na výhru. Zaručeným způsobem je vsazení plného tiketu Sportky (i se Šancí), které je oproti vsazení jen jednoho sloupečku mnohem slibnější.

Zkusit trefit odlišná čísla jako většina

Možná jste člověk pragmatický a už před výhrou přemýšlíte, jak se o výhru s dalšími výherci nedělit. Jestli je tomu opravdu tak, zkuste vsadit čísla, která nesází nikdo jiný. Jsou to třeba čísla vyšší jak 31 (kvůli datu).

Pokoušet výhru v případě, kdy je vysoký Superjackpot

Pokud nechcete pravidelně utrácet za Sportku, vsaďte si alespoň tehdy, kdy je potenciální výhra vysoká.

Zkusit systémovou sázku

Zvýšit své šance na výhru můžete díky sázce všech možných kombinací čísel. Systémová sázka to umožňuje, ale připravte se na to, že každá kombinace vás bude stát tolik co jeden sloupeček.

Sázet dohromady za účelem úspory

Pokud opravdu už přemýšlíte, že se Sportkou seknete, zkuste to s ní ještě jednou, naposledy. Rozložte své náklady na loterii Sportku tak, že začnete sázet dohromady s přáteli nebo s kolegy.

Neztratit výherní tiket

Výherní výsledky Sportky vám budou pro pláč, pokud někde založíte výherní tiket. Ten mějte někde na očích. Spousta lidí podlehne panice, o svůj výherní tiket se začne bát, založí ho na ta nejtajnější místa v domě, několikrát přemístí… no a velká pátrací akce je na světě!

 

5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. čekatel na výhru

    Každá dobrá rada je nad zlato. dík za ty rady..Ale především je podle mého názoru potřebná taky ještě navíc nějaká ta intuice, jakési vnuknutí, že teď právě přišla ta pravá chvíle, kdy to konečně vyjde. Ale základní je přece jenom – nic víc než neobvykle vysoká dávka toho štěstí, a pak jenom ta mimořádná náhoda; která zvítězí nad tou zanedbatelnou mírou pravděpodobnosti – možností že vyjde to první pořadí = že sázející bude mít to štěstí a bude vylosováno těch jeho šest vsazených čísel (pokud sází sportku).

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru