
Foto: Allwyn
Vybraná první pořadí a bonus, který přetrvává. Asi tak nějak vypadají výherní výsledky dnes v neděli 30. srpna. Hraje se o superjackpot Sportky ve výši 242 milionů korun, v bonusu je 236 milionů a je jasné, že pokud jej nikdo netrefí, už velice brzy se rozplyne do fondu výher.
Poslední srpnové losování
Trefit naditý superjackpot Sportky, ve kterém je čtvrt miliardy zrovna poslední srpnové losování… tak to se může podařit třeba vám. Stačí, abyste vstoupili do hry s plnou sázkou za 270 Kč. Jedině tak totiž můžete hrát i o bonus. Poté je potřeba trefit výherní číselnou kombinaci, která se sestává ze šesti čísel pro první pořadí a k ní potřebujete doplnit poslední číslo doplňkové hry Šance. To všechno se vám může podařit za předpokladu, že na vaší straně bude stát hromada štěstí. Není to nemožné. Řadě sázkařů Sportky se už podařilo trefit superjackpot Sportky. Koneckonců dva sázkaři byli v pátek už jen velmi blízko k tomu, aby si superjackpot domů odnesli. Chybělo jim jen poslední číslo doplňkové hry Šance, kterým v pátek bylo číslo 0.
V pátek se sázkařům podařilo trefit první pořadí
Výhra nemusí být maximální, aby potěšila. Zvlášť sázkaře v pátek 28. srpna, který se trefil do II. tahu prvního pořadí a díky číslům 14, 16, 30, 38, 39 a 48 si domů odnesl přes 29 milionů korun. O něco menší štěstí měl sázkař v I. tahu prvního pořadí, který díky číslům 8, 11, 27, 35, 42 a 47 trefil I. tah prvního pořadí ve výši přes 8,3 milionu korun. Každopádně bonus zůstává a dnes máte jednu z posledních šancí, kdy jej trefit.