«

»

Mezi posledními výherci Eurojackpotu jsou i Češi. Dnes se hraje o 430 milionů a ve hře je i apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů

Foto: Sazka

V Eurojackpotu se dnes 15. března hraje o jackpot 430 milionů. Dnes je ve hře i prémie, o kterou si mohou zasoutěžit Češi, a to apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů korun. Aby vůbec hráči měli šanci tuto výhru získat, musí vsadit plný tiket za 400 Kč. Zejména poslední hry ukázaly, že ačkoliv je pravděpodobnost získat výherní výsledky Eurojackpotu velmi nízká, pořád existuje.

Padlý jackpot i čeští výherci

V pátek 8. března padl Eurojackpot, který byl ještě pod miliardovou hranicí. Přes 772 milionů korun putovalo ke šťastlivci z Německa. Ani Češi nezůstali s prázdnou kapsou. V minulé hře padlo třetí pořadí a s ním přes 3,3 milionu pro českého hráče (5. března). Spolu s ním na stupínku stáli sázkaři z Norska (2x), Španělska (1x) a Finska (1x).

Další česká trefa padla v úterý 12. března. Trefeno bylo první pořadí Extra 6 a s ním 2 000 000 Kč. Výhercům samozřejmě gratulujeme!

Hra o prémii v hodnotě 10 milionů

A pokud by to českým sázkařům připadalo málo, o další miliony mohou hrát už dnes 15. března. Pro české hráče připravila Sazka další milionářskou prémii – hrát se bude o apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů. Tento rok se jedná o třetí, stejnou, prémii. O ni můžete hrát jedině s plným tiketem. Pokud se vám čtyři stovky za hru dávat nechce, tuto prémii můžete oželet a do hry vyslat 60 Kč a jeden herní sloupeček. Už jen ten z vás může udělat miliardáře.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru