«

»

Miliardář na promoci v Massachusetts rozdával absolventům obálky s penězi

Foto: Pixabay

Výhra v Eurojackpotu ne a ne přijít? Možná ani nepřijde. I tak můžete zbohatnout. Třeba na vaši promoci, pokud se na ní objeví miliardář Robert Hale Jr., který je zakladatelem společnosti Granite Telecommunications a jeho jmění se odhaduje na v přepočtu 124 miliard korun.

Řečnil na promoci a absolventům dával rady i peníze

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou přijít opravdu nečekaně. Stejně nečekaný byl dar pro každého absolventa na Massachusettské univerzitě v Dartmouthu. Asi 1200 absolventů dostalo od podnikatele miliardáře obálku a v ní v přepočtu 23 tisíc korun. Byla to drobná výpomoc, ale i gesto. Podnikatel ještě peníze v obálce rozdělil přesně na dvě půlky. Tu jednu měli studenti utratit za cokoliv. S tou druhou však měli naložit mnohem smysluplněji… respektive pomoci dobré věci. Ať už se rozhodnou peníze věnovat na charitu nebo darovat těm, co je potřebují, posune je to podle miliardáře dál. Koneckonců on se ženou už dávno přišli na to, že největší radost jim dělá, když mohou dávat radost druhým. Jenže to se mu to mluví, když má na svém kontě 124 miliard korun, že?

Miliardář chtěl studenty správně motivovat

Výhra v Eurojackpotu vám třeba umožní studovat. Studenti, kteří končili své vzdělání na Massachusettské univerzitě, byli darem Roberta Haleyho velice překvapeni. Kromě peněz v obálce jim během proslovu dával i rady do života. Mluvil třeba o tom, že takřka přes noc přišel o miliardu dolarů, a přesto se z toho nesložil. Ani studenti se podle něj nemají nechat zastrašit prvotním neúspěchem.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru