«

»

Miliardář zasvětil své bohatství touze zůstat mladý a nikdy neumřít

Foto: Pixabay

Čemu byste se věnovali, kdybyste trefili tučnou výhru ve Šťastných 10? Že byste si život konečně začali naplno užívat? To je přece jasné, nebo ne? Ne tak pro každého. Může vás také posednout „amok” a najednou budete mít takovou hrůzu z vrásek a smrti, že svůj život striktně omezíte jen na to, abyste ani o píď nezestárli a hlavně neumřeli. Co na tom, že vlastně ani nežijete? Jiný pohled na věc má miliardář a teď i dobrovolný pokusný králík Bryan Johnson. Jeho praktiky byste k plnému užívání si života přirovnali jen těžko.

Denně spořádá 100 prášků a chodí spát se slepicemi

Dříve to byl možná muž jako každý jiný. Přesto se už tehdy od mnohých odlišoval. Vlastnil totiž firmu, kterou prodal v přepočtu za 16 miliard korun. Poté nastaly jeho nejdivočejší roky. Bryan Johnson začal hodně pít a vůbec vedl velmi zhýralý život. Podobně vás mohou z cesty svést také výherní výsledky Šťastných 10. Bryanovi ale nakonec v hlavě jakoby „přepnulo”, seknul s pitím a naopak začal vést velmi zdravý život. I tento způsob však vehnal do extrému. Začal se zabývat všemi možnými studiemi, které poukazovaly na to, jak nezestárnout a jak žít pokud možno na věky. Od té doby se jeho život smrskl do velmi přísné disciplíny. Denně sní až 100 různých prášků, má přesně vypočítané kalorie, téměř nechodí do společnosti a v posteli je už o půl deváté večer, aby si dopřál dostatečně dlouhý spánek.

Jednu dobu si dokonce aplikoval krevní plazmu svého syna

Výhra ve Šťastných 10 vás může zblbnout. Třeba i vás pak nažene do různých studií podobně jako bohatství Bryana. Ten jednu dobu dokonce podstupoval aplikaci krevní plazmy, kterou dostával od svého syna, ve snaze nezestárnout. Také byste si takhle představovali svůj život po výhře v loterii? Něco dobrého však na tom přece jen lze najít. Alespoň Bryan už nepije. Namísto toho ho plně zaměstnává jeho projekt na věčný život, který ho ročně vyjde na 45 milionů korun a k němuž jsou ostatní odborníci a vědci spíše skeptičtí.  Pojmenoval ho Blueprint a v rámci něj pak lanaří ostatní dobrovolníky pro jeho pokusy. Přece jen on sám už více prášků snad už polykat ani nemůže.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru