«

»

Miliardový Eurojackpot a miliardáři Evropy

Foto: multilotto.net

Největší loterijní miliardáři v Evropě a nejvyšší jackpot na světě – nejen v Eurojackpotu

V předloňském roce se i na jednoho Čecha v loterii Eurojackpot usmálo štěstí a vyhrál přes 2,45 miliardy korun. Pojďme se ale podívat na 5 největších šťastlivců Evropy, kteří v loteriích vyhráli nějaké ty miliardy: –

  • 4,6 miliardy korun vyhráli před 5 lety manželé Bayfordovi z Velké Británie.
  • 4,8 miliardy korun si před 7 lety rozdělilo sedmdesát Italů a Italek.
  • 4,9 miliardy korun před 11 lety vyhráli dva Francouzi a jeden Portugalec, kteří získali jackpot ve hře EuroMillions.
  • 5 miliard korun vyhrál před 6 lety zamilovaný pár ze Skotska.
  • 5,1 miliardy korun vyhrál pouze jeden člověk a to před 3 lety Portugalec, jenž si správně tipl všechna vylosovaná čísla v soutěži EuroMillions!

Toto jsou všechno částky, které chce mít na svých bankovních kontech snad každý. Zdaleka to však nejsou největší výhry, v loňském roce totiž vyhráli tři lidé z USA doposud nejvyšší jackpot a to 40 miliard korun! V dnešních dnech se o miliardy sice nehraje, ale i tak je v Eurojackpotu přes 980 milionů korun. Takže pokud už máte vsazeno, Eurojackpot výsledky losování budou známy jako vždy v pátek ve večerních hodinách.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru