«

»

Milionová vánice je tady! Ve Sportce se dnes hraje o 106 milionů, v bonusu je přes 50 milionů

Foto: Pixabay

Jakkoliv nadějně to vypadalo, nevyšlo to. Pátek 12. ledna byl ve Sportce na delší dobu posledním dnem, kdy se hrálo o neskutečně vysoký superjackpot – ten přesahoval 200 milionů. Jelikož však nikdo netrefil potřebná čísla pro superjackpot, hranice bonusu překročila 150 milionů a to znamená jediné. Sto milionů z bonusu se přesunulo do hry 100 x 1 milion. Dnes v neděli 14. ledna se hraje o 106 milionů korun!

Následujících dvacet slosování se bude losovat pokaždé pět milionů

Výherní výsledky Sportky teď budou nějakou dobu okořeněné doplňkovou hrou 100 x 1 milion. Ta se hraje pokaždé, když bonus vystoupá nad hranici 150 milionů a nikdo jej netrefí. Pak se sto milionů z něj rozplyne do speciální doplňkové hry. Tu můžete hrát jedině s plným tiketem, který je automatickou vstupenkou do této hry. Následujících dvacet losování Sportky se tedy budou losovat bonusoví milionáři. Každé losování si pět hráčů odnese bonusový jeden milion. Poslední slosování Milionové vánice by mělo připadnout na středu 28. února. Všem hráčům držíme palce!

Dnes ve hře 106 milionů a poměrně vysoké oba tahy prvního pořadí

Ani dnes 14. ledna nemusí hráči klesat na mysli. Vždyť ve hře je 106 milionů korun. V prvním tahu prvního pořadí je 54,6 milionu korun, v druhém tahu prvního pořadí 40,4 milionu korun. I trefa do šesti čísel tedy může stát za to! Bonus hlásí částku 50 181 478 Kč, v prvním pořadí Šanci se dnes hraje o 2,3 milionu korun. Bylo by vážně paradoxem, kdyby dnes někdo superjackpot trefil. Minout sto milionů o pouhé jedno losování… to by vážně jednoho rozčílilo. Tak uvidíme!

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru