«

»

Milionová výhra v Lottu rozhádala celou rodinu

Foto: Pixabay

Jak už to tak bývá, může být výhra ve Sportce nejen šťastnou událostí, nýbrž i začátkem koncem do té doby celkem solidních vztahů. Své o tom ví senior z Austrálie William John Bampton (92), který vyhrál v loterii Lotto už v roce 2018 částku ve výši přes 666 tisíc dolarů (dnes více jak 15 milionů korun). Teď žaluje svou dceru a vlastní syn s ním nepromluví ani slovo.

Dcera ho prý přinutila, aby jí daroval třetinu výhry

Život se australskému seniorovi zcela změnil v březnu roku 2018, když v loterii Lotto vyhrál částku přes 666 tisíc dolarů. Tak vysokou částku vám mohou přinést i výherní výsledky Sportky. A možná vám s penězi přinesou i konflikt do rodiny, stejně jako tomu bylo v případě Australana. Ten bezprostředně po výhře koupil nemovitost, kterou se rozhodl sdílet napůl se svým synem. Dceři po hádce převedl na účet přes 200 tisíc dolarů. Teď však chce tento dar zpátky. U soudu tvrdí, že ho vlastní dcera zahnala do kouta a on neměl jinou možnost, než jí peníze poslat. Soud však žalobu zamítl, protože lékařské posudky ukázaly, že v té době William netrpěl stařeckou demencí ani jinou nemocí, která by mu znemožňovala svéprávně nakládat se svými financemi. S rozsudkem se však senior nehodlá smířit.

Dcera ani syn už s ním nepromluví

Jak to ve skutečnosti bylo, to ví nejlépe sami účastníci sporu. Lze ale předpokládat, že tátovo vítězství děti vykolejilo a začaly si na jeho peníze dělat chutě. Možná překročily hranice slušnosti. Možná jim senior vážně peníze rozdal a pak si celou věc rozmyslel. Každopádně jim výhra v Lottu, která měla být jejich nejšťastnějším dnem, úplně zničila vztahy. Syn ani dcera se seniorem nemluví a on zůstal bez peněz a jako kůl v plotě. Něčeho podobného je schopná i výhra ve Sportce.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru