«

»

Miliony z Eurojackpotu z vás udělají vyhledávanou osobu

Foto: sazka.cz

Ne všichni se chtějí chlubit výhrou v Eurojackpotu

Jen malé procento lidí zažije ten pocit, kdy se po kontrole tiketu s Eurojackpot výsledky stane milionářem! Po první vlně nadšení a euforie se vám v hlavě začnou kupit myšlenky, co s penězi budete dělat? Pojedete na dovolenou, splatíte dluhy, opravíte nebo koupíte dům apod. Že je z vás boháč se ale rozkřikne velmi rychle. Nejprve po příbuzenstvu, známých, sousedech v ulici či vesnici a najednou ví o výhře v Eurojackpotu i úplně cizí lidé!

A vám začnou chodit žádosti o přátelství na Facebooku, zprávy na mobil, e-mail anebo sociální síť typu: “Můžeš mi prosím půjčit 100 tisíc korun?“, částky mohou být ale i mnohem vyšší. Stejný zážitek měl i Lou Te Keeti (70) z Nového Zélandu, který ve hře Powerball podobné Eurojackpotu vyhrál 10,3 milionů dolarů (220 milionů Kč). Několik dní po vyhrání peněz byl zaplaven zprávami nejen od lidí, kteří chtěli peníze půjčit, ale i od firem, které mu nabízeli především investiční služby a spoustu jiných služeb. S díky všechny odmítl s tím, že si kontakt na ně ponechá, kdyby služby náhodou někdy potřeboval.

Christine Weirová z Velké Británie před časem s manželem zase vyhrála 161 milionů liber, což v přepočtu činí přes 4,5 miliardy korun! Pro jeden britský časopis se svěřila s tím, že chtěli zůstat v anonymitě, ale uvědomili si, že to není možné. Nelíbila se jim totiž skutečnost, že by museli lhát svým blízkým. Navíc od loterie, v které vyhráli, zažili velký tlak, aby se stali veřejnými vítězi.

3.6/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru