«

»

Místo 20 kuřecích nugetek z McDonald´s jich omylem objednal 200!

Foto: Pixabay

Popletená objednávka rychlého občerstvení vás může dojmout a pobavit stejně jako výhra v loterii Extra Renta. O to víc, když se stane před Vánoci a pomůže nakrmit hladovějící bezdomovce! Příběh se stal v Kalifornii nějakou dobu před Vánoci, když Jessica a její manžel Chris hostili své rodiče. Na večeři chtěli objednat něco rychlého, a tak se dohodli na hamburgerech a kuřecích nugetkách… jenže místo dvaceti nugetek jim domů přišlo desetinásobné množství.

Popletená objednávka pobavila nejen rodinu, nýbrž i lidi na sociální síti

Výherní výsledky Extra Renta vám umožní objednávat si večeři domů den co den. Ani s miliony na účtu však nebudete chtít plýtvat a objednáte si vždy jen tolik jídla, kolik sníte. Přesně to měli v plánu také Jessica s Chrisem. Chris však objednávku v rychlém občerstvení McDonald´s spletl. Myslel si, že se kuřecí nugetky v aplikaci objednávají jednotlivě, a tak zadal 20 kusů. Neuvědomil si, že se jedná o balíčky po deseti nugetkách. Domů jim tak dorazilo neuvěřitelných 200 kuřecích nugetek a hamburgery dle přání. Chvíli trvalo, než pochopili, kde se stala chyba. Pak začali objednávku rozkládat na stůl a celou vtipnou situaci i natočili. Video si na sociálních sítích ihned získalo řadu nadšených sledujících. Ty mimo jiné zajímalo, kde nugetky nakonec skončily.

Rodina kuřecí nugety rozdala lidem bez domova

Ani výhra v Extra Rentě nemusí být tak silným zážitkem, jako donést teplé jídlo někomu hladovějícímu, který to ani nečeká. Rodina ihned věděla, jak s nečekanou objednávkou naložit. Nugetky navíc zabalila a a ještě teplé odnesla do místního centra pro lidi bez domova. Je jasné, že na tuhle událost jen tak nezapomenou. A vzhledem k částce, která Chrisovi z účtu odešla, asi ani on nezapomene příště zkontrolovat, kolik nugetek vlastně objednává.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru