«

»

Místo langusty z vody vytáhla 24 milionů

Foto: Pixabay

Neobvyklý úlovek se povedl starostce amerického města Tampa, která si s rodinkou vyrazila na jih Floridy na langusty. Místo langusty však z vody vytáhla pořádný balík peněz – v přepočtu 24 milionů korun. Nebyly to však peníze v pravém slova smyslu. Jednalo se o balík kokainu, který ihned putoval na protidrogové oddělení. Vylovit z vody zásilku, kterou tam překupníci drog ukryli nebo ztratili, je stejně nepravděpodobné jako vyhrát ve Sportce.

Z úlovku samozřejmě nic nebude

Jenže je rozdíl, jestli z vody vytáhnete truhlu s pokladem nebo drogy. V tom druhém případě si totiž nemůžete nárokovat ani nálezné. Za co asi? Může vás však u srdce hřát pocit, že vaším přičiněním tato dávka drog nebude škodit na místech svého určení. Stále nepřicházející výherní výsledky Sportky může zkrátka vykompenzovat i dobrý skutek. U starostky Tampy Jane Castorové toto platí dvojnásob. Než totiž zastávala pozici starostky, pracovala jako policistka u protidrogového oddělení. I proto má její úlovek pro ni samotnou úplně odlišný význam než pro kohokoliv jiného.

Balík plaval na hladině

K neobvyklému nálezu došlo 23. července tohoto roku, když starostka s rodinou lovila langusty. Udělat si čas na svou rodinu je totiž milionový nápad, kterému se nejistá sázka do Sportky nikdy nevyrovná. Balík plaval na hladině a upozornil na něj bratr starostky. Postupně z vody rodina vytáhla přes 30 kilogramů kokainu. Výlov langust se tak rázem změnil v adrenalinové dobrodružství, na které budou ve svých historkách ještě dlouho vzpomínat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru