«

»

Mladá influencerka našla v sekáči luxusní svatební šaty v původní hodnotě 170 tisíc korun, které si domů odnesla za zhruba šest stovek

Foto: Pixabay

Výhra v loterii se nemusí podobat pouze tipnutí pár čísel, jako je tomu například ve Šťastných 10 a své o tom ví mladá zahraniční influencerka Emmali Osterhoudtová, která našla v americkém sekáči v Birminghamu opravdový poklad – svatební šaty, které si běžně nechávají ušít celebrity za nemalé desítky tisíc korun. Nejenže jí šaty padly jako ulité, nýbrž za ně dala v přepočtu pouze šest stovek!

S kamarádkou jen náhodně nakoukly do části se svatebními šaty

Ačkoliv se influencerka Emmali ještě nehodlá vdávat stejně tak jako její kamarádka, jako ženy zkrátka neodolaly a při prohlídce amerického sekáče v Birminghamu nakoukly také do svatebního oddělení. Tam Emmali popadla opravdu nádherné svatební šaty s diamanty. Když se pak podívala na jejich visačku, oči jí málem vypadly z důlku. Visela na nich cedulka s nápisem Galia Lahav. Influencerce, která se orientuje ve světě módy, bylo ihned jasné, že se jedná o žádanou tvorbu izraelské módní návrhářky. Přesně v takových svatebkách se vdávají celebrity jako Beyoncé, Jennifer Lopez nebo Paris Hilton. Bylo to jako trefit výherní výsledky Šťastných 10.

Šaty okamžitě koupila a pak se svým fanouškům pochlubila, že jí padnou jako ulité

Když vyhrajete hlavní výhru ve Šťastných 10, která se šplhá do výše 100 milionů, můžete začít věřit v osud. To samé si říkala také influencerka Emmali, když si šaty v hodnotě 170 tisíc korun odnášela domů za šest stovek. A protože jí padly jako ulité a nepotřebovaly žádné další úpravy, také ona možná začne věřit v osud a přesně v těchto svatebních šatech řekne své životní lásce své ano. Dost dobře by na nich mohla i vydělat, ale která holka prodá luxusní šaty, které by si bez velké náhody nemohla nikdy dovolit?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru