«

»

Mladý pár z Floridy byl zatčen za padělání losu

Foto: Pixabay

Představte si, že abyste si užili výhru v loterii Sportka, paděláte výherní tiket. Že by něco takového ani nešlo, je zjevné. O podvod s loterijním losem se pokusili Kira Enders a její přítel Dakota. Nalepili k sobě dvě odlišné půlky losů, aby si zajistili výhru. Sice šlo o hezkou práci. Nedomysleli však fakt, že dvě odlišné půlky losů mají odlišná identifikační čísla.

Zatoužili po výhře 1 milion dolarů

Výherní výsledky Sportky mohou nevycházet tak dlouho, že vás napadne výhru zfalšovat. Přesně to udělal mladý pár z Floridy, který zatoužil po výhře 1 milion dolarů. A protože jim tato trefa dlouho nevycházela a nešlo předpovědět, jestli se vůbec podaří, rozhodli se získat hlavní cenu losu 1 milion dolarů jinak. Nalepili k sobě dvě půlky losů tak, aby los vypadal jako výherní. Na první pohled to byla velmi šikovná práce. Los vypadal jen maličko opotřebovaně. Ale to se stává, když jej třeba nosíte v kapse kalhot. Problémem byly dva odlišná identifikační čísla, na která loterijní úřednice samozřejmě přišla. Místo vyplacení výhry tedy zavolala policii.

U výpovědi házeli vinu jeden na druhého

Výhru ve Sportce ani v jiné loterii zfalšovat nelze. Respektive ve většině případů vás načapají. Místo, aby si užíval svůj 1 milion dolarů, je teď floridský pár obžalovaný z falšování losů, za což si může jít i sednout. Při výpovědi při sobě ti dva nedrželi ani tolik co slepovaný los. Házeli špínu jeden na druhého ve snaze přesvědčit policejního úředníka, že podvod vymyslel ten druhý.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru