«

»

Mohli se sázkaři Sportky v květnu zamilovat do milionových výher?

Foto: Pixabay

Do května vstupovala Sportka se superjackpotem 81 milionů korun (z toho přes 53,4 milionu tvořil bonus). S květnem se Sportka loučila a na kontě měla přes 95 milionů (z toho přes 79 milionů tvořilo bonus). V květnu se Sportka losovala celkem 14x, z toho jednou se hrálo o prémii Sportky.

Výhry padaly velice pozvolna

Ve středu 1. května mohl jednoho hráče potěšit trefený milion z druhého pořadí prvního tahu. V pátek 3. května padlo více než půlmilionové první pořadí Šance. V neděli 5. května znovu padl milion z druhého výherního pořadí (1. tah).

Milionové výhry si pak na delší dobu daly pauzu. Probudilo je až slosování z neděle 12. května, kdy hráč trefil rovný milion z druhého tahu druhého pořadí.

První velké trefy přišly v polovině měsíce

Teprve až v polovině května – ve středu 15. května přišly opravdové výhry. Bylo trefeno první pořadí obou tahů. Čísla 6, 7, 20, 22, 44 a 47 vynesla v prvním tahu prvního pořadí výhru 38 297 884 Kč. Čísla 16, 20, 24, 30, 37 a 45 přinesla hráči z druhého tahu prvního pořadí výhru 27 354 446 Kč. Zároveň tento den někdo vyhrál i prémii MINI COOPER CABRIO, o kterou se hrálo s plným tiketem Sportky.

Hráči se mohli radovat z dalších padlých prvních pořadí

Pohádka o výherních výsledcích Sportky pokračovala také v pátek 17. května, kdy byla trefena výhra prvního pořadí Šance a s ní 2 226 870 Kč.

V neděli 19. května se hráči mohli radovat nad milionem z druhého tahu druhého pořadí (1x) a také z částky přes 218 tisíc z prvního pořadí Šance.

V pátek 24. května se o slovo přihlásila další trefená první pořadí. Padl druhý tah prvního pořadí a s ním 7,2 milionu korun a výhra přes 700 tisíc korun z prvního pořadí Šance.

Tímto dnem Sportka uzavřela svou tombolu milionových výher.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru