«

»

Muž z Jižní Karolíny si na zpracování výhry v loterii vzal den volna

Foto: Pixabay

Co uděláte, až trefíte Eurojackpot? Že jako první dáte výpověď v práci? Takhle uvažuje většina výherců v loterii a i ten nedávný z Jižní Karolíny, jehož výhra se uskutečnila 7. června. Výherní los, který vybral úplně náhodou, prostě vyčníval nad všemi ostatními. Muž z Blufftonu si nepřál být jmenován, ale dodal, že je rád, že dal na své vnitřní pocity.

Los přestal škrábat už ve chvíli, když se dozvěděl o výhře

Výherní výsledky Eurojackpotu budou jasné až ve chvíli, kdy padnou daná čísla a vy budete v rukou třímat výherní tiket nebo až vám loterijní aplikace ohlásí výhru. Muž z Blufftonu se o výhře dozvěděl díky pár tahům mincí. V tu chvíli škrábat přestal a výhru rozdýchával. Protože ho ten den čekala směna, raději si nahlásil den volna. Aby ne, vždyť takové události se nestávají běžně. Výherní los koupil muž na benzínové pumpě v místě svého bydliště. Tedy na místě, kam chodí běžně. Ani ve snu by ho nenapadlo, že tohle místo mu vynese 300 000 dolarů (v přepočtu 6,7 milionu korun).

Výhra mu zaplatila dluhy

Výhra v Eurojackpotu vám může zaplatit dluhy. O to samé se muži z Jižní Karolíny postarala výhra v losu Stacks of Cash. Částka 300 000 dolarů muži zaplatila všechny dosavadní dluhy. Nyní ho už tedy nic netíží a může si užít zbytek výhry. A jestli bude losy škrábat dál? No samozřejmě! Teď už nemusí počítat drobné a lístek si koupí vždy, když se ocitne na své výherní benzínce! A kde byste Eurojackpot chtěli trefit vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru