«

»

Muž z Virginie šel do jednoho slosování Powerballu s deseti tikety, dva z nich mu vynesly výhru celkem 300 tisíc dolarů

Foto: Pixabay

Výhru ve Sportce pořád ne a ne trefit? A to si představte, že sázkař z Virginie Benjamin Baker vyhrál v Powerballu 4. března hned se dvěma tikety. Do hry toto slosování vstupoval s celkem deseti tikety, nejspíš chtěl zvýšit pravděpodobnost výhry. Vítězné byly pouze dva. I tak mu vynesly 300 tisíc dolarů (v přepočtu více než 6 milionů korun).

Každý tiket díky Powerball Play znásobil hned 3x

K tomu, abyste trefili maximální možné výherní výsledky Sportky, potřebujete trefit šest čísel pro první pořadí a poslední číslo Šance pro bonus. Tohle dohromady dává Superjackpot, který ve Sportce až na výjimky bývá dost vysoký. Benjamin Baker trefil čtyři čísla z pěti a pak i Powerball číslo. To by dohromady dělalo výhru 50 000 dolarů na jeden tiket (něco přes milion). Protože však za každý tiket připlatil dolarovou doplňkovou hru Powerball Play, výhra se mu na každém ze dvou výherních tiketů ztrojnásobila. Každý tiket mu vynesl 150 000 dolarů a dohromady se tedy mohl těšit z výhry 300 000 dolarů (přes 6 milionů korun).

Výhru hodlá použít na vylepšení svého bydlení a na prostou radost ze života

Když vám Sportka přihraje miliony, můžete svůj dosavadní život rozplánovat trošku jinak. Dovolit si můžete více věcí stejně jako Benjamin Baker, který o výhře říká, že měl zkrátka štěstí. Výhru hodlá použít na úpravy svého domova a pak si ji chce s rodinou samozřejmě užít. Šance na výhru jakékoliv ceny v Powerballu je 1 ku 25 a on se trefil. Výherní čísla osudového slosování byla 10, 16, 18, 40, 66 a Powerball číslo 16.  Kdyby Benjamin chtěl vyhrát hlavní cenu této loterie, musel by mít o dost více štěstí, protože šance na výhru je 1 ku 292,2 milionu

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru