«

»

Muž žaluje společnost Apple o 5 milionů liber za to, že provalila jeho nevěru

Foto: Pixabay

Výherní výsledky Sportky mohou zmírnit dopady rozvodu. Pokud ale nepřicházejí a vy rozvod nenesete dobře, ještě stále můžete svůj vztek vybít a zbohatnout na někom jiném. Třeba jako muž středního věku z Anglie, který žaluje společnost Apple o 5 milionů liber za to, že technické nastavení společnosti provalilo jeho nevěru a manželka se s ním rozvedla.

Manželka přišla na mužovy zálety prostřednictvím dalšího zařízení

Výherní výsledky Sportky nejsou jediným způsobem, jak přijít k velkému balíku peněz. Velkou sumu peněz se můžete pokusit vysoudit jako nejmenovaný podnikatel z Anglie. Ten žaluje technické oddělení společnosti Apple a žádá zaplatit 5 milionů liber (v přepočtu 147 milionů korun) za to, že provalila jeho smazanou konverzaci s placenými společnicemi. Muž byl své manželce nevěrný. Vždy ale konverzaci se ženami pečlivě smazal a myslel si, že se takhle nic neprovalí. Byl však na omylu. Jeho rodina měla totiž doma více zařízení Apple a právě to se mu stalo osudným. Z druhého zařízení manželka všechny zdánlivě smazané konverzace přečetla a s mužem se rozvedla. Ten si hodlá svůj vztek vybít na společnosti Apple, na kterou podal žalobu.

Muž si myslí, že společnost Apple nepodává pravdivé informace

Výhra ve Sportce nemusí být tak vysoká jako to, co si vysoudíte. Muž společnost Apple žaluje konkrétně za to, že nepodává úplné informace. Píše, že data byla smazána, už se ale nezmiňuje, že na jiném sdíleném zařízení společnosti Apple mohou data zůstat. Kdyby společnost napsala, že data jsou smazána jen na tomhle konkrétním zařízení, muže by možná napadlo, že má zamést stopy i na dalším zařízení. Takhle to byl pro manželku bezesporu velký šok. Mužův právník si myslí to samé a je připraven jít do boje. Tak možná, až muži na účtu přistane přes 147 milionů korun, tak manželka na jeho nevěry zapomene a vrátí se k němu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru