«

»

Muže na širém moři zachránil kečup a teď za to dostane i novou loď

Foto: Pixabay

Nedobrovolně udělal reklamu na kečup muž, který se do opravy své lodi zabral natolik, že si ani nevšiml, že ho vlny nesou daleko na širé moře. Tam zůstal bez pomoci dlouhých 24 dní a živil se jen tím, co měl na lodi, a to byl kečup, česnek a nějaké koření. Naštěstí ho po této době našli a vytáhli. Příběh o muži se rozkřikl a společnost vyrábějící kečup – Heinz, se toho chytla. Muži za jeho odvahu a za to, že si takhle dobře poradil, chce koupit novou loď. No není to stejně skvělé jako výhra v Eurojackpotu?

Čekání na pomoc bylo plné beznaděje

Výherní výsledky Eurojackpotu vás klidně mohou vzít na moře, budete-li chtít. Určitě si pak na svou plachetnici přiberete mnohem více, než měl na své lodi opravář Elvis François. Jeho zásoby skýtaly prakticky jen kečup, a to hlavně proto, že se na delší výlet nechystal. Na širém moři se ocitl prakticky nečekaně, když ho na něj odnesl vítr. Když zjistil, že se ke břehu sám už nedostane, bylo pozdě na všechno. Jeho mobil nechytal žádný signál, a tak nezbývalo, než dlouze čekat. Jak později Elvis François uvedl, to čekání bylo plné beznaděje. Nevědel totiž, kdy a jestli vůbec se nějaká pomoc objeví. Také proto to s porcemi kečupu nepřeháněl. Servíroval si ho třikrát denně a jeho jedinným zdrojem vody byl občasný déšť. Teď, když už je v bezpečí, může být za své dobrodružství i rád. Společnost Heinz mu chce za jeho propagaci kečupu koupit novou loď. Jak sám muž uvedl, z této nabídky byl maličko rozpačitý. Zároveň však dodal, že nová loď by se mu hodila, to ne, že ne.

Jeden ztracený chlápek na moři a skvělé promo je na světě!

Výhra v loterii, jakou je Eurojackpot, může mít mnoho podob. Pro opraváře lodí je to například zbrusu nová loď. Tu nabízí ztracenému opravářovi společnost vyrábějící kečup Heinz, která se jeho příběhu chytla a nejspíš z něj chce vyždímat pořádnou marketingovou propagaci. Možná, že Elvise Françoise společnost využije i jinak, když teď vlastní know-how, jak využít kečup jinak než na špagety.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru