«

»

Může obraz vydělávat skrz svou strašidelnou auru?

Foto: Pixabay

Byl dvakrát koupený a dvakrát vrácený. Přitom nestál tolik, aby vůbec stálo za to jej reklamovat. Za vše může záhadný, zvědavý, až zamyšlený pohled dívky v červených šatech, která je dominantou onoho obrazu. Obraz charitativnímu obchůdku v jihoanglickém městě St Leonards-on-Sea daroval neznámý muž společně s dalšími nejspíš svými výtvory. Netrvalo dlouho a ona malá dívka v červených šatičkách zaujala první zákaznici. A co vy? Také budete po výhře ve Šťastných 10 nakupovat v charitativních obchůdcích?

Žena obraz vrátila a tvářila se dost podivně

Výherní výsledky Šťastných 10 vás jistě neuchrání před nevydařenou koupí. Jednoznačně vás však s nimi útrata, nebude-li extrémně vysoká, nebude tolik mrzet. Ovšem najdou se i okolnosti, kdy jste s koupí nespokojeni, aniž byste pro to měli objektivní důvod. Něco podobného potkalo i zákaznici, která si v onom obchůdku obraz malé dívenky v červených šatičkách koupila. Ani ne po týdnu byla zpět s tím, že obraz vysílá podivnou auru a ona ho zkrátka ve své blízkosti nemůže vystát. To samozřejmě prodejce udivilo, a tak k cenovce obrazu dopsal „s podivnou aurou”.

Druhá zákaznice se zdála být otrlejší, ani ta však pohled dívky neustála

Výhra ve Šťastných 10 vám umožní trávit nakupováním dlouhé dny. Na nákupech byla i jiná žena, kterou obraz malé holčičky zaujal. A i přesto, že ji prodejce na divnou auru upozorňoval, obraz si domů odnesla. Opět však neuplynulo více jak pár dní a obraz byl zpět. Podle ženy byl prý strašidelný. Jenže po tom, co prodejce sdílel příběh obrazu na sociálních sítích, možná ve snaze kontaktovat toho, kdo obraz namaloval, se o obraz začalo zajímat stále více lidí. A to bylo to, co onu druhou kupující přivedlo zpět. Za obraz dokonce chtěla podruhé zaplatit. Dostala jej však zadarmo. A důvod, proč se vrátila? Myslí si, že teď, když je obraz nejen strašidelný, ale díky sociálním sítím a svému příběhu i slavný, za něj může utržit nějakou navýšenou hodnotu. No uznejte sami… stál by vám ustrašený pocit za krkem za tyto peníze?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru