«

»

Na dálnici se mu podařilo rozsypat 1,5 milionu v hotovosti, a to většinou pro hotovostní platby nelobuje

Foto: Pixabay

Až vyhrajete v Extra Rentě nebo jiné loterii, můžete si vyzkoušet, jaké to je uhánět s větrem o závod s batohem plných peněz na zádech. V tomto případě však nespoléhejte na jen tak nějaký batoh a pojistěte se, že vám během zběsilé jízdy nepovolí a nevysype svůj obsah na rušnou dálnici. Přesně to se totiž stalo muži, který po filipínské dálnici na motorce převážel čtyři miliony filipínských pesos, což v přepočtu dělá asi 1,5 milionu korun.

Batoh nápor financí nevydržel a během jízdy se utrhl

Člověk by řekl, že když už trefí Extra Renta výherní výsledky, nemůže se stát, že by o ně kvůli neposlušnému batohu mohl přijít. A přece se to stává. John Mark Barrientos převážel čtyři miliony filipínských pesos v hotovosti, což dělá v přepočtu asi 1,5 milionu korun. Vypadá to, že si bankovky nijak zvlášť nepojistil a spíše se spoléhal jen na svůj batoh. Ten mu ale během zběsilé jízdy na motorce vypověděl službu. Bankovky se okamžitě rozletěly do všech stran, což mohl John ve svém zpětném zrcátku jen zoufale pozorovat. Když zastavil, aby bankovky začal sbírat, nebyl na dálnici ani zdaleka jediným sběračem. I ostatní účastníci dálničního provozu zastavili, aby se nečekaně obohatili. Velké části z nich bychom však křivdili, protože ta peníze vrátila. Celkem se podařilo posbírat a Johnovi vrátit přes 1,1 milionu. Zbytek si ale odnesli nenechavci a teď jim za to hrozí trest.

Policie má video záznamy a hodlá provinilce dostihnout

Výhra v Extra Rentě vás může dostat do různých situací. Téhle byste se však nejspíš chtěli vyhnout. Paradoxem je, že batoh naditý penězi v hotovosti převážel člověk, který se živí prodejem příslušenství umožňující bezhotovostní transakce. No není tohle ironie? Média nicméně nezveřejnila, proč měl John u sebe takovou hotovost. Policie však prý udělá vše proto, aby se mu vrátil i zbytek ztracených financí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru