«

»

Na lásku bohaté Vánoce si můžete užít i bez výhry v loterii!

Foto: Pixabay

A zase po roce jsou tady Vánoce. Řada lidí bude mít vsazenou Sportku, protože právě na dnešek – na Štědrý den vychází její losování. Jackpot Sportky na Štědrý večer 2023 vyrostl na 158 milionů, k tomu se hraje o čtyři adventní milionáře. Hráči do hry o superjackpot Sportky i o adventní miliony vstoupí automaticky, budou-li mít vsazený plný tiket.  Pozor! Dnes 24. prosince končí příjem sázek pro večerní losování Sportky už ve 13:00 hodin! Příjem sázek pro večerní losování loterie Šťastných 10 končí už ve 14:00 hodin. Ale ani v případě, že se výhra nepovede, mohou vítězný pocit zažít dnes a nejen dnes všichni, kteří vpustí lásku do svých srdcí.

Největší výhru v loterii si můžete nadělit sami

Uvědomění si, že vaše osobní štěstí nezávisí na výherních výsledcích Sportky, je ta největší výhra v loterii. Není náhodou tím největším bonusem zdraví? Pohlazení, které nic nestojí? Chvilka naší přítomnosti, kterou věnujeme ne televizi, ne displejům mobilů, ale našim dětem, rodičům a prarodičům? Není tím nejlepším tipem čas strávený se svými nejbližšími? Odpuštění starých křivd, které nás nějakým způsobem zbytečně zatěžují? Ten nejvyšší jackpot totiž visí ne ve Sportce, ne v Eurojackpotu, Powerballu či jiných světových loteriích, nýbrž v lásce, přátelství, pochopení a laskavosti. Výbornou zprávou pak je, že tohle všechno nám nepřinesou žádná šťastná čísla ani náhodný tip, nýbrž naše vědomé rozhodnutí dělat věci jinak a lépe. Sedmičky Vám přejí  šťastné a laskavé Vánoce a pod stromečkem zdraví a pohodu!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru