«

»

Na superjackpot to nestačilo, ale na výhru 38,6 milionu ano! Výherní byla čísla 7, 10, 16, 22, 43 a 48

Foto: Sazka

Neděle 25. června se ukázala být výherní pro hráče, který vsadil sloupeček tiketu s čísly 7, 10, 16, 22, 43 a 48. Díky tomu shrábnul jackpot druhého tahu prvního pořadí a nejlepší na tom je, že se o výhru s nikým jiným dělit nemusí (kromě daně, kterou za něj odvede Sazka). Ve Sportce dále zůstává 103 milionů korun, o které můžete hrát už ve středu 28. června.

I druhá cena Sportky obvykle vynáší miliony

Výherní výsledky Sportky nejsou jen černé a bílé. Naopak mají spoustu barev a záleží hlavně na tom, kolik se v jackpotu nasbíralo peněz. A pokud se zrovna do jackpotu jednoho z tahů netrefíte těsně po tom, co ho trefil někdo jiný, je možné brát i desítky milionů. Přesně takhle to bylo v případě nedělního slosování. V neděli 25. června se hráč šťastlivec svými čísly 7, 10, 16, 22, 43 a 48 trefil do druhého tahu prvního pořadí, kde na něj čekalo 38 618 205 Kč. Výherci samozřejmě gratulujeme! Vyhrát tolik peněz před prázdninami, to vám nejspíš úplně změní plány na léto!

Ve Sportce i nadále zůstává velká suma

Hra Sportka je výjimečná v tom, že ani výběr téměř čtyřiceti milionů nemusí pro ostatní hráče znamenat konec atraktivní hry. Naopak, největším tahákem je aktuálně stále bobtnající bonus Sportky. Ten teď dosahuje výše 95 milionů a tvoří tedy podstatnou část superjackpotu. Na něj je však potřeba o něco více štěstí – stačí jedno jediné číslo navíc, konkrétně poslední číslo Šance a všechno může být jinak. Tak třeba se vám to povede zrovna dnes. Pokud ale i nadále budou hráči Sportky tápat, může se stát, že přes prázdniny bonus povyroste nad hranici 150 milionů a pokud se nevybere, praskne do hry STOKRÁT MILION. Právě tato hra se hrála minulé léto, pamatujete?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru