«

»

Na Valentýna můžete v Šanci Sportky vyhrát přes 8,3 milionu. V jackpotu Sportky je 92 milionů!

Foto: Pixabay

Letos vyšlo losování Sportky na Valentýna – ve středu 14. února v ní můžete hrát o superjackpot 92 milionů korun. Jeho největší část tvoří bonus, který k dnešku přesahuje 81,5 milionu korun. Při tipování čísel tedy není od věci mířit na hlavní výhru Sportky. Lákavá je dnes i Šance, ve které se k dnešnímu dni nasbíralo přes 8,3 milionu korun.

Ve Sportce pokračuje milionová vánice a hráči trefili první pořadí

Výherní výsledky Sportky jsou zajímavé i přesto, že většinu milionů z prvního pořadí už odvály předešlé výhry. Zato bonus, ten nikdo ne a ne trefit! Že by se to podařilo ve svátek všech zamilovaných? Není od věci ke květině a večeři pro manželku/manžela vsadit i Sportku. Dnes se totiž hraje o 92 milionů korun. Abyste na tuto sumu dosáhli, je potřeba mít nejen velké štěstí ve hře, nýbrž i vsazený plný tiket. Jedině s ním totiž můžete cílit na superjackpot, který se rovná šesti číslům pro první pořadí a poslednímu číslu Šance. V obou tazích prvního pořadí je téměř vymeteno. Hraje se v nich o 8,7 milionu (první tah) a 6,7 milionu (druhý tah). Zároveň pokračuje milionová vánice Sportky, pro kterou taktéž musíte mít vsazený plný tiket za 220 Kč. Ve středu 7. února se hráčům opět podařilo trefit první pořadí (druhý tah) a v něm přes 4,6 milionu. Gratulujeme!

První pořadí Šance je nezvykle vysoko

Výherní výsledky Sportky mohou mít podobu trefeného prvního pořadí Šance. I z něj lze setřást miliony. K dnešku se však první pořadí Šance vyšplhalo nezvykle vysoko – hraje se v něm o více jak 8,3 milionu korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru