«

»

Na více jak dvacet let se dobrovolně upoutal na invalidní vozík a z dávek vytloukl v přepočtu 15 milionů korun

Foto: Pixabay

Když výhra v Extra Rentě nevychází, můžete zkusit své štěstí v systému sociálních dávek. O něm je známo, že umí být štědrý, když víte jak na něj. A přesně takový nápad v roce 2003 dostal devětačtyřicetiletý Christopher Stultz – válečný veterán z obce Antrim v New Hampshire. Za dobu dvaceti let z dávek vytloukl neuvěřitelných 15 milionů korun (po přepočtu).

Úřadům tvrdil, že ke svému životu potřebuje invalidní vozík

Výherní výsledky Extra Renty stále nikde? Některé lidi to dokáže frustrovat natolik, že se odhodlají k podvodu. Tím případem je také americký válečný veterán Christopher Stultz, který v roce 2003 úřadům začal tvrdit, že je na vozíku. Nějak se mu podařilo získat lékařské podklady, které toto dosvědčovaly a pak už jen stačilo mít invalidní vozík neustále po ruce… a to hlavně tehdy, když si šel pro dávky. Za dlouhých 20 let předstírání si takhle přišel na úctyhodných 15 milionů korun, a to není zrovna málo. Jenže pak sklapla klec a muž teď u soudu čelí obvinění. Otázkou je, jestli se mu to vyplatilo, nebo ne.

Úředníci muže párkrát spatřili na vlastních nohách

Také pobírání výhry v Extra Rentě někdy skončí… až ji celou vyberete. Milionová renta skončila i muži z Ameriky, který byl usvědčen z toho, že lže a invalidní vozík nikdy nepotřeboval. Úředníci jej jednoduše sem tam spatřili bez vozíku, a to klidně i na parkovišti před budovou! Muži nejspíš otrnulo a invalidu hrál mizerně. Před soudem teď čelí obvinění z podvodu. Jelikož všechnu vinu přiznal, nejspíš doufá v mírnější trest.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru