«

»

Napoleonův penis má teď v držení dcera urologa

Foto: Pixabay

Představte si, že část výhry v Extra Rentě utratíte za intimní část historicky slavné osobnosti, a to doslova. Napoleonův penis byl v roce 1977 vydražen za 3000 dolarů (dnes je to částka v přepočtu necelých 70 tisíc korun). Koupil ho urolog John K. Lattimer. Teď je ve vlastnictví jeho dcery a lze předpokládat, že se brzy může objevit v nějaké aukci.

Urolog se svou trofejí z aukce nikdy moc nechlubil

A kolik z výherních výsledků Extra Renty byste byli ochotni za penis 203 let mrtvého Napoleona utratit vy? Ačkoliv už část těla zdaleka nevypadá tak jako dříve, vypadá spíše jako vysušený dětský prst, bude o ni velký zájem. Možná o dost větší, než se strhl na poslední aukci v roce 1977. Tehdy všechny konkurenty svou nabídkou jasně porazil urolog John K. Lattimer, který za něj byl ochotný zaplatit 3000 dolarů. Tento muž mimo jiné prováděl i rozsáhlý výzkum atentátů na Abrahama Lincolna a Johna F. Kennedyho. Zemřel v roce 2007 ve věku 92 let a své věci, mimo jiné i Napoleonův penis, přenechal své dceři. Zvláštní je, že nikdo z jeho okolí pořádně nevěděl, že takovou zvláštnost koupil a že ji má. Urolog svou trofej jednoduše pečlivě uložil do zásuvky svého stolu a lidem se s ní nechlubil. Dá se to asi pochopit. Začít konverzaci s tím, jestli chcete vidět něčí penis, také nemusí vyvolat pochopení.

Penis putoval od sběratele ke sběrateli

Výhra v Extra Rentě vám dovolí vlastnit věci, o kterých jste doteď ani nevěděli, že vlastnit jdou. Napoleonův 203 let starý penis je toho příkladem. Předtím, než ho v roce 1977 koupil urolog, ho vlastnil jiný sběratel, který ho pořídil v roce 1924. Předtím prý měl Napoleonův penis a jeho další věci v držení kněz, který vykonával poslední Napoleonovy obřady.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru