«

»

Naštval manželku tím, že nevsadil její čísla do pravidelné loterie. Aby spor urovnal, vsadil hned 2x stejná čísla a na každém tiketu bral pohádkovou výhru

Foto: Pixabay

Co se škádlívá, to se rádo mívá a v případě australského páru i výhru v loterii bere. Už se vám podařilo vyhrát ve Šťastných 10 po tom, co jste se s partnerem pohádali? Že ne? Pár z Austrálie díky hádky vyhrál na dvou tiketech v jednom slosování. Výhra dohromady činila dva miliony australských dolarů (přes 28 milionů korun).

Muž zapomněl vsadit oblíbená čísla do pravidelné loterie

I výherní výsledky Šťastných 10 mohou být důvodem k pořádné rozepři. Stejně jako sázka do loterie The Lot. Do této loterie měl manžel z australského páru vsadit čísla, která jeho žena sází už dlouhých třicet let. V té době byla mimo město, a proto úkolem pověřila manžela. Jenže ten na sázku zapomněl. Když se ho pak manželka ptala, jestli tiket zkontroloval, přiznal barvu, že žádný nepodal. To manželku rozzlobilo a vyčetla mu, že možná kvůli němu teď přišli o velkou výhru. Tak to totiž bývá. Když sázíte stejná čísla pravidelně a pak jednou nevsadíte, může výhra přijít zrovna na tohle nevsazené slosování. Naštěstí to ale nebyl případ tohoto páru. Jak se později ukázalo, šťastná čísla ten den opravdu nebyla tažena. Manželčina nevraživost však přetrvávala.

Aby si manželku udobřil, vsadil hned dvakrát na jedno slosování

Muž přemýšlel, čím by si manželku udobřil a napadlo ho, že by mohl její čísla vsadit hned dvakrát do jednoho slosování. Tento nápad se později ukázal jako milionový. Zázrakem se totiž stalo, že na každém tiketu jim vyšla výhra jeden milion australských dolarů (v přepočtu 14 milionů korun). Díky tomu, že vsadil 2x, mohl výhru zdvojnásobit a po hněvu manželky už nebylo ani stopy. A čím vy si usmíříte vašeho partnera po hádce? Že by výhrou ve Šťastných 10?

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. zvědavý = po marném hledání

    Informativní koutek 777 o sázení, který má svoji rubriku na internetu, by mohl zařadit do svého programu takovouto věc : Otisknout = zveřejnit a doporučit Návod – Jak si udělat sestavu 6 čísel vhodných pro pravidelné sázení. Zřejmě by tam mohl být například den narození, měsíc narození, rok narození, věk a nějaké to šťastné číslo konkrétní osoby. Nic dalšího mě nenapadá. Koutek 777 na internetu má určitě nějakou společenskou váhu, popularitu a všeobecnou známost ve veřejnosti, tak by mohl oslovit například především nějaké známé astrology, numerology, vědmy a další věci znalé a schopné osoby, a tak podobně s tím, aby se na doporučení takovéto sestavy pro konkrétní osoby podíleli. Já sám bych byl ochoten si zpracování takové sestavy 6 vhodných čísel pro trvalé sázení i zaplatit – jenom potřebuji doporučení, kdo by mě to i za úplatu zpracoval. Příspěvek, otištěný na 777 o výhře té osoby v Austrálii mě motivoval k napsání tohoto příspěvku. Tak udělejte dobrou věc a pomozte těm řadovým sázejícím v České republice, kteří pravidelně sází a nedočkali se doposud žádné výhry. Podle mého názoru by takovéto doporučení uvítalo hodně sázejících, a byli by ochotni za takové doporučení i zaplatit. Tak děkuji za odpověď, a hlavně sdělení, že už se na zpracování podnětu pracuje a za otištění seznamu těch osob, které takovéto doporučení sázejícím mohou zpracovat.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru