«

»

Necelá miliarda z Eurojackpotu putuje do Finska. Dnes se hraje o 307 milionů korun

Foto: Sazka

Protože Eurojackpot hraje celkem 18 zemí, stojí se na jeho první pořadí dlouhé fronty. Třeba se na řadu dostanete vy zrovna dnes, to je v úterý 28. února, když se hraje o 307 milionů korun.  Češi se do popředí dostali zatím jen 2x a Němci tam jsou nejčastěji. Ani Finové ve výhrách nepokulhávají. Zrovna ve slosování dne 17. února trefil hráč z Finska Eurojackpot výherní výsledky, které se tak nestačily přehoupnout ani přes miliardu.

Každé první pořadí v Eurojackpotu je atraktivní

Není důležité, jak moc jsou v kondici výherní výsledky Eurojackpotu. Šanci, byť jen velmi nízkou, na ně máte už jen s jedním sloupečkem za 60 Kč. Třeba to byl případ i šťastného finského hráče, který v pátek 17. února trefil první pořadí a s ním 954 628 058 Kč. To je částka, se kterou už se dá kompletně přeorganizovat život k lepšímu, že? Letos je to jedna z celkem tří výher prvního pořadí.

– 31. 1. – 2 556 687 776 Kč – Německo,

– 17. 2. – 954 628 058 Kč – Finsko,

– 21. 2. – 237 300 000 Kč – Dánsko.

Prémie Eurojackpotu jako cena útěchy?

Sázka do Eurojackpotu není v žádném případě zárukou pohádkového života v luxusu. Několikátý tiket, který zase nevyšel, by měl být toho jednoznačným důkazem. Pravděpodobnost na trefu prvního pořadí je zkrátka pořád velmi nízká. Ostatně zatím se to podařilo jen dvěma Čechům, a to se Eurojackpot hraje od roku 2012.  Přesto lze v případě Eurojackpotu doufat i v menší výhry. Jedná se nejen o první pořadí Extra 6 a s ním rovné dva miliony, nýbrž i četné prémie, o které se hraje. Letos se třeba už hrálo o apartmán v Rakousku nebo o 10x víkend privátním letadlem. To loni bylo ve hře:

– 2 x apartmán v Chorvatsku za 15 milionů,

– 4x apartmán v Rakousku za 15 milionů,

– 1x apartmán v exotice za 20 milionů,

– celkem 10x automobil Land Rover Defender za 2,2 milionu korun.

Na další eurojackpotové prémie už se můžete těšit 7. března a 21. března, kdy se bude hrát o 10 cest kolem světa.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru