«

»

Nechtělo se mu na brigádu a později na ni ani nemusel

Foto: pixabay

Výhra ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii vám může změnit plány nejen na léto. Přesvědčil se o tom Kristopher z Ameriky. Byl to obyčejný mladík, který si mohl užívat výsadu, že ho jeho rodiče podporují ve studiu na vysoké škole. Mělo to ale podmínku – přes letní prázdniny si vždy musel najít brigádu. Do toho se ale mladíkovi moc nechtělo, protože měl úplně jiné plány. Nátlak jeho rodičů mohl naštěstí brzy vyřešit, protože si vsadil a vyhrál 1 milion dolarů (v přepočtu 23,5 milionu korun).

Námitky svého otce mohl s grácií utnout… vždyť s miliony na účtu přece pracovat nemusíte, no ne?

Výherní výsledky Šťastných 10 mohou přijít, když je nečekáte. To ale neznamená, že nepřijdou vhod. S Kristopherem z Ameriky to jedno léto vypadalo bledě. Jeho táta ho nutil, aby pracoval, on si však chtěl užívat dny bez školy s kamarády. Už to vypadalo, že si opravdu bude muset najít brigádu, alespoň na oko. Jenže pak se stalo něco, s čím nepočítal, ale co mu přišlo vhod. Vsadil tiket a vyhrál na něm 1 milion dolarů (v přepočtu 23,5 milionu korun). To se hodí, když vás vaši tlačí do práce a vám se nechce, no ne? A protože se Kristopher o výhře dozvěděl zrovna v době, když s tátou jel autem a ten ho zrovna peskoval za to, že stále nemá práci, o výhře mu okamžitě pověděl. Když mu ukázal herní aplikaci a v ní svou mega výhru v loterii, jeho otec málem havaroval.

Už nemusí dělat nic, než spravovat svůj velký majetek

Od této chvíle už Kristophera rodiče nikam neženou. Trvají však na tom, aby si část svých peněz převedl na spořící účty a všechny je brzy neutratil. O tom však Kristopher ani neuvažuje. Do práce se mu totiž nechce už nikdy, a tak se postará o to, aby svůj majetek bez větší práce rozmnožil. Něco podobného můžete udělat také s výhrou ve Šťastných 10.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru